فروش کلوخه سنگ آهن مگنتیت

فروش کلوخه سنگ آهن مگنتیت و هماتیت به واحد های فولادسازی که از کوره بلند جهت ذوب استفاده می نمایند، به عنوان ماده اولیه و شارژ انجام می گیرد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

فروش کلوخه سنگ آهن به عنوان شارژ کوره بلند انجام می شود. همانطور که می دانید سنگ آهن دانه بندی شده دارای دو زیر دسته سنگ آهن دانه بندی شده ریز و کلوخه سنگ آهن است. هر دو نوع سنگ آهن قابلیت استفاده در کوره بلند و کنورتور را دارند ولی متاسفانه امکان استفاده از آنها در کوره های قوس الکتریکی و القایی به دلیل درصد ناخالصی بالا وجود ندارد. ماده معدنی مورد استفاده برای کوره های قس و القایی، آهن اسفنجی است.

قیمت سنگ آهن مگنتیت

فروش کلوخه سنگ آهن برای فولادسازی در دو نوع مگنتیت و هماتیت انجام می گیرد. کلوخه سنگ آهن مگنتیت دارای قیمت بالاتری است. قیمت سنگ آهن هماتیت نسبت به نوع مگنتیت اغلب پایین تر می باشد. در خصوص قیمت سنگ آهن دانه بندی شده ریز نیز سنگ مگنتیت در رده قیمتی بالاتری قرار دارد. این موضوع مربوط به خواص سنگ آهن مگنتیت که در مرحله گرمایش و تبدیل به هماتیت گرما آزاد می کند می باشد. همچنین سنگ آهن مگنتیت به دلیل قابلیت مغناطیسی و پرعیار سازی با نرخ بیشتری قیمت گذاری می شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما