فروش سنگ آهن مگنتیت عیار 62

قیمت فروش سنگ آهن مگنتیت بر اساس عیار آن مشخص می گردد. هرجه عیار در حقیقت درصد آهن سنگ بیشتر باشد، ارزش دلاری آن نیز بالاتر خواهد بود. عیار سنگ اهن مگنتیت دانه بندی شده در بازه 54 الی 62 درصد قرار دارد. فروش سنگ آهن مگنتیت عیار 62 به عنوان سنگ آهن پرعیار انجام می گیرد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

فروش سنگ آهن مگنتیت دانه بندی شده در عیار بالا در حدود 62 به عنوان سنگ آهن پرعیار توسط فروشنده انجام می گیرد. قیمت این عیار سنگ آهن، بالاتر است. با این وجود به دلیل راندمان بالاتر در تولید و البته آلودگی کمتر که به محیط زیست وارد می نماید، مورد استقبال خریداران قرار می گیرد. به عنوان مثال در بازه زمانی که اعمال محدودیت ها از سوی دولت مردان چینی بر فولادسازان جهت کنترل آلاینده ها بیشتر است، استقبال از سنگ آهن پرعیار بیشتر از نوع کم عیار آن علیرغم قیمت بالاترش می باشد. دلیل این موضوع هم همانطور که مطرح کردیم، کمتر بودن میزان آلاینده های حیط زیست در استفاده از سنگ آهن پرعیار می باشد.

قیمت سنگ آهن مگنتیت

در صادرات سنگ آهن مگنتیت، عیاری که جهت فروش مورد عرضه قرار می گیرد در محدوده 54 الی 62 درصد قرار دارد. گاهی کاهش قیمت فولاد و مقاطع فولادی در بازار که سبب کاهش سود فولادسازان می شود، آنها را ملزم به کاهش هزینه ها می کند. در این صورت برخی از فولادسازان به سمت خرید سنگ آهن با عیار کمتر و لذا قیمت پایین تر می روند.

 سنگ آهن صادراتی ایران

سنگ آهن صادراتی ایران در دو نوع هماتیت و مگنتیت دسته بندی می شود. البته چنانچه بخواهیم از نظر شکل ظاهری سنگ اهن صادراتی ایران را دسته بندی نماییم، باید سه نوع کنسانتره سنگ آهن، سنگ آهن دانه بندی شده و گندله آهن را معرفی نماییم. صادرات سنگ آهن ایران از بنادر چابهار و بندر عباس و البته از طریق کشتیرانی خرمشهر و … به دیگر کشورها نظیر چین، عراق، ترکیه، افغانستان و … انجام می گیرد.

چنانچه قصد خرید سنگ آهن جهت صادرات را دارید و یا مصرف کننده این محصول هستید می توانید از مسیرهایارتباطی زیر اطلاعات کامل در خصوص موجودیو قیمت روز را دریافت نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما