صادرات آهن اسفنجی تولید شده به روش پرد

صادرات آهن اسفنجی با توسعه تولید آهن اسفنجی به روش پرد و قرار گرفتن ایران در لیست بزرگترین تولیدکنندگان آهن اسفنجی در دنیا بعد از کشور هند، رونق بیشتری پیدا کرده است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

صادرات آهن اسفنجی با توجه به میزان تولید بالای فولاد در کشورمان مخصوصا فعالیت تعداد زیادی از واحدهایی که از کوره های القایی و قوس الکتریکی استفاده می نمایند، شاید چند سال قبل دور از انتظار بود. ولی خوشبختانه با راه اندازی چندین واحد احیاء مستقیم و آغاز به تولید گسترده اهن اسفنجی، امکان صادات اهن اسفنجی در کنار فروش و تامین نیاز داخلی، فراهم شده است.

تولید آهن اسفنجی به روش پرد

توسعه واحدهای احیاء مسقیم با دستیابی متخصصین کشورمان به شیوه ای کاملا ایرانی در تولید آهن اسفنجی که تحت عنوان پرد (PERRED: Persian Reduction) جهانیان معرفی شده است، امکان پذیر تر شده و تحت حمایت مسئولین دولتی قرار گرفت. و توسعه موفقی را در این زمینه برای کشورمان رقم زد. هم اکنون چندین مجتمع از جمله مجتمع فولاد شادگان، مجتمع فولاد آذربایجان (فولاد میانه)، نی ریز و … اقدام به تولید آهن اسفنجی به روش پرد نموده اند.

تولید آهن اسفجی به روش پرد و افزایش تولید سالانه این محصول در ایران، امکان صادرات آهن اسفنجی در کنار تامین نیاز بازار داخلی را فراهم آورد.

مجتمع های مورد اشاره در بالا علاوه بر تامین نیاز خطوط فولادسازی خود، نقش موثری در تامین نیاز دیگر کارخانه های فولادسازی کشورمان نیز دارند. و البته سالانه مازاد تولید نیز به کشورهای مختلف صادرات می شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما