قیمت هر تن کنسانتره سنگ آهن

نوسان قیمت هر تن کنسانتره سنگ آهن به دلیل نوسان فولاد در بازار های جهانی و البته تحت تاثیر میزان تقاضای موجود برای خرید در هر بازه زمانی، ممکن است رخ دهد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

بررسی قیمت روز کنسانتره سنگ آهن بر اساس قیمت آن در بازار جهانی انجام می گیرد. چین مهمترین تاثیر را بر قیمت هر تن سنگ آهن و کنسانتره دارد. چراکه بزرگترین خریدار در سطح بازارهای بین المللی به شمار می آید.

قیمت سنگ آهن در چین

نوسان قیمت هر تن کنسانتره سنگ آهن با تغییر رفتار فولادسازان چینی در خرید، رخ میدهد. میزان نیاز بازار با توجه به شرایط فصلی و رونق داشتن ساخت و ساز اولین پارامتری است که سطح تقاضای فولادسازان را تعیین می کند. نکته دیگری که در مورد فولادسازان چینی وجود دارد، محدودیت های اعمال شده با هدف کنترل سطح آلاینده های هوایی از سوی مقامات دولتی این کشور است. ممکن است بر اساس تغییر قوانین جاری، میزان تقاضا کاهش یا افزایش پیدا نموده و مستقیما بر نرخ قیمت موثر واقع شود.

البته نکته سومی نیز وجود دارد. نکته سوم مربوط به میزان عرضه در بازار و کنرل قیمت هاست. عرضه بالا چنانچه همسو با آن تقاضا افزایش نداشته باشد، کاهش قیمت ها را در پی خواهدداشت. کاهش قیمت محصولات فولادی به معنی کاهش سود فولادسازان است که متعاقبا بر قیمت محصولات بالادستی فولاد نظیر قیمت سنگ آهن و قیمت کنسانتره سنگ آهن تاثیر خواهد گذاشت.

صادرات کنسانتره سنگ آهن 67 درصد توسط شرکت آهن و فولاد سیمرغ انجام می گیرد. جهت دریافت قیمت روز cfr و یا fob لطفا درخواست خود را با جزئیا کامل از مسیرهای ارتباطی زیر ارائه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما