قیمت هر تن گندله آهن

قیمت هر تن گندله آهن به دلیل شرایط جدیدی که در بازار صادراتی این محصول با اتخاذ قوانین جدید در خصوص عوارض صادراتی آن به وجود آمد، روند صعودی را پیمود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت هر تن گندله آهن از آنجایی که این محصول از جمله محصولات آهن و فولاد است که در کنار سنگ آهن دانه بندی شده و کنسانتره صادرات می شود، تحت تاثیر بازار های جهانی، قوانین جدید اتخاذ شده در خصوص کنترل و مدیریت بر صادرات، و بازار داخلی قرار می گیرد.

اخیرا شاهد روند صعودی و افزایش قیمت روز گندله سنگ آهن بوده ایم. دلایل این موضوع در چندین بند قابل ذکر است.

دلایل افزایش قیمت هر تن گندله آهن

  1. یک موضوع مربوط به  افزایش قیمت سنگ آهن در بازار های جهانی است. قیمت گندله سنگ آهن از این سیگنال رشد، تاثیر پذیرفته و روند صعودی داشته است.
  2. موضوع دوم تحریک تجار ایران به افزایش صادرات گندله سنگ آهن بوده است. این تحریک معلول کاهش عوارض صادرات گندله آهن از 15 درصد به 5 درصد بعلاوه ی افزایش نرخ دلار بوده است.
  3. البته موضوع دیگری نیز وجود دارد و آن محودیت صادرات آهن اسفنجی است که در پی آن این محدودیت، صادرات گندله سنگ آهن جایگزین صادرات این محصول که ماده اولیه تولید آهن اسفنجی است، شده است.

شرکت بازرگانی آهن و فولاد سیمرغ آماده فروش و صادرات گندله سنگ آهن، سنگ آهن دانه بندی شده و کنسانتره می باشد. فروش به کارخانه های داخلی با هدف تامین نیاز زنجیره تولید داخل، در اولویت می باشد. ولی چنانچه تقاضای داخلی وجود نداشته باشد صادرات محصول انجام خواهد پذیرفت.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما