لیست موجودی های روز:

No data

نرخ قیمت آهن اسفنجی امروز

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت جهانی آهن اسفنجیقیمت روز آهن اسفنجی
نرخ قیمت آهن اسفنجی امروز

نرخ قیمت آهن اسفنجی امروز و طی چند روز اخیر تحت تاثیر افت و خیز قیمت جهانی آهن اسفنجی و نوسان نرخ ارز دلار قرار داشته و دچار نوسان شد.

صادرات آهن اسفنجی، سنگ آهن دانه بندی شده، گندله آهن و کنسانتره آهن از ایران به کشورهای مختلف رونق دارد. بنابراین همراستا با تغییر قیمت جهانی این محصولات، قیمت دلاری تحویل fob در ایران نیز دچار تغییر و نوسان می گردد. ولی پارامتر مهم دیگری که علاوه بر قیمت های جهانی برای تعیین قیمت آهن اسفنجی و سنگ آهن بر اساس ریال مورد توجه قرار می گیرد، نرخ ارز دلار و سمت و سوی نوسان آن است.

قیمت جهانی آهن اسفنجی

به دلیل صادرات سنگ آهن و دیگر فرآورده های میانی صنعت فولاد نظیر آهن اسفنجی، صادرکننده ها در تعیین قیمت یکی از معیارها را شرایط قیمتی در بازار بین المللی می دانند.

با در نظر گرفتن قیمت جهانی بعلاوه ی تغییرات ایجاد شده در هزینه های کشتیرانی و حمل و نقل، قیمت سنگ آهن و یا آهن اسفنجی در fob بنادر از جمله بندرعباس و بندر چابهار مشخص می گردد.

در بازار داخلی برای تعیین قیمت آهن اسفنجی بر اساس ریال، علاوه بر پارامترهایی که مطرح کردیم نیاز است نرخ روز ارز دلار نیز در نظر گرفته شود. تاثیر همزمان نوسان قیمت جهانی و قیمت دلار، می تواند سمت و سوی نوسان قیمت آهن اسفنجی امروز را مشخص کند.

قیمت روز آهن اسفنجی

تغییر جهانی قیمت کامودیتیها برای هفته اول دسامبر 2018، حاکی از نوسان هفتگی در جهت مثبت برای قیمت آهن اسفنجی هند داشت. نوسان در حدود +1.4% اعلام شد. البته نوسان نرخ قیمت در طول این هفته در برخی روزها افزایشی و برخی روزها کاهشی بود ولی در مجموع نوسان هفتگی تغییر ثبت یعنی نوسان صعودی را نشان داد.

این درحالیست که در طی هفته گذشته در بازار ایران بررسی قیمت آهن اسفنجی بر اساس نرخ ریال، کاهش را نشان می دهد.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: sales@ironmetal.ir

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید