فروش شلاکه و خرسک بال میل شده

در خرید شلاکه و خرسک باید به موضوع درصد پرتی ذوب و مصرف کربن که سبب کاهش درصد آن در ذوب می شود توجه نموده و برای کنترل آنالیز شیمیایی و عناصر آلیاژی شمش فولادی تولیدی، تدابیر لازم از جمله تامین کربن با استفاده از کک و … را اعمال نماییم.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

خرید شلاکه و خرسک با هدف استفاده از آن در فرآیند ذوب و فولادسازی به عنوان آهن ضایعاتی انجام می گیرد. شلاکه و خرسک اغلب قبل از استفاده در کوره با هدف تمیز کردن و پاک سازی بال میل می شود. البته مسائلی که در فرآیند ذوب در حین استفاده از آنها به وجود می آید باید مورد توجه خریدار قبل از خرید شلاکه و خرسک قرار بگیرد. یکی از مسائل درصد پرتی ذوب و مسئله دیگر همانطور که در ابتدای متن مطالعه فرمودید، کاهش درصد کربن ذوب است. بنابراین کارخانه تولیدکننده نیاز دارد در حین استفاده از شلاکه برای کنترل درصد کربن اقدام به استفاده از کک نماید که می تواند بر هزینه های تولید تاثیر بگذارد. سنجیده عمل نمودن قبل از اقدام بسیار مهم است.

خریدار شلاکه در تناژ بالا

استفاده از ضایعات آهن در مجموع به خصوص چنانچه دارای غیر یکنواختی دانسیته، سایز و یا غیر یکنواختی در ترکیب شیمیایی باشد سبب غیر یکنواختی ذوب و ممکن است افزایش پرتی شود. بنابراین خریدار شلاکه و یا هر نوع آهن قراضه دیگر باید با برآورد و در نظر گرفتن این موضوعات اقدام به استفاده از این محصول بنماید.

در حال حاضر سه محموله شلاکه و خرسک قابل تامین ماهانه توسط شرکت آهن و فولاد سیمرغ است. جهت صحبت و مذاکره لطفا از مسیرهای ارتباطی زیر استفاده نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما