خریدار شلاکه آهن و خرسک

خریدار شلاکه آهن و خرسک در زنجیره فولادسازی کارخانه های ذوب و تولید شمش فولادی هستند. خریدار شلاکه و خرسک چنانچه قصد استفاده آنها در کوره القایی یا قوس را دارد باید به کنترل درصد کربن پرت شده در حین ذوب که اغلب ناشی از حضور شلاکه است دقت نماید.

خریدار شلاکه آهن و خرسک که این محصول را اغلب به همراه ضایعات چدن و همچنین آهن اسفنجی در کوره مورد استفاده قرار می دهد، باید به افت کربن مذاب که ناشی از حضور شلاکه است توجه نموده و جهت جبران کربن از دست رفته برنامه ریزی داشته باشد. اغلب برای جبران کربن از دست رفته مذاب، کک به ذوب شارژ می شود. در مرحله شارژ، نیاز است آنالیز آهن اسفنجی مورد استفاده، آهن آلات قراضه مورد استفاده نظیر شلاکه را در نظر گرفته و میزان پرتی را نیز برآورد نماید. بر این اساس و طبق بررسی کیفی خروجی واحد تولید، می توان مقدار بهینه جهت شارژ کک به مذاب را تخمین زد.

فروش شلاکه آهن

هم اکنون شلاکه آهن در سه گرید متفاوت آماده فروش توسط شرکت آهن و فولاد سیمرغ است. عکس محصولات به ترتیب در زیر درج شده است. برای استعلام موجودی و قیمت راه های ارتباطی را در انهای مقاله درج کرده ایم.

فروش شلاکه آهن
www.ironmetal.ir

خریدار شلاکه آهن و خرسک جهت دریافت بسته هایی با تناژ بالا دقیقا به کیفیت اولیه اجناس توجه می کند. در این رابطه چون محصولات با درصدی متفاوت از ناخالصی ها به فروش می رسند پس، انتخاب های مناسبی برای مصرف کنندگان پیش می آیند. از طرفی درجه بندی قیمت ها هم با ارزیابی های روز است. پس با اقدامات بازرگانی جدید شانس زیادی برای دسترسی های مشتریان هم به وجود می آید.


(ناظر عزیز باکس های خاکستری مربوط به سایت شما است و غیر قابل ویرایش و پاک کردن هستند، یعنی من اونا رو ننوشتم) این ایراد به متن من وارد نیست

خریدار شلاکه آهن و خرسک

با شلاکه آهن بیشتر آشنا شوید

با شلاکه آهن بیشتر آشنا شوید ممکن است این عنوان یعنی شلاکه آهن را در خیلی از زمینه‌ های صنعتی شنیده باشید اما اشاره داریم تقریبا اکثریت افراد از ویژگی های اصلی آن با خبر نیستند؛ به همین منظور برای این که بتوانید آگاهی خود را در مورد این محصول استثنایی تکمیل بفرمایید تا جایی که ممکن است، مطالبی مرتبط را برای شما توضیح می دهیم.

در واقع این اجناس در کنار این که ابعادی گوناگون دارند، به نام آهن قراضه های مصرفی در کل بازارها مورد استفاده قرار می گیرند اما در مجموع، به وسیله حرارت دادن سنگ های معدنی و در کوره های سنگین دست آمده اند؛ یعنی ماده اولیه که ساختار اصلی این محصولات را تشکیل داده شامل سنگ هایی اعلا با ناخالصی کمتر می باشند.

از طرفی هم کلیه مشتقات این گونه تولیدات تنها به صورت جامد و خیلی سفت به کار می آیند یعنی استحکام بالا، یکی از شاخصه های ارزشمند آن ها به حساب می آید؛ اما از طرفی با آنالیز کیفی آن ها می توان دید که ضایعات کمتری را در اجزای اصلی خود دارند.

و به عنوان یکی از نکات مهم دیگر تاکید داریم که چنین اجناسی تا به حال برای ساخت برخی از محصولات صنعتی و فلزی به کار رفته اند چرا که، امکان مصرف مجدد چنین فلزاتی با توجه به شرایط کیفی بالای آن ها فراهم است؛ در نتیجه قابلیت استفاده از چنین محصولاتی فقط برای یکبار نیست.

مشخصات انواع شلاکه آهن چیست؟

مشخصات انواع شلاکه آهن چیست؟ انواع شلاکه آهن را با مشخصاتی می توان تشخیص داد که هرکدام خیلی با اهمیت هستند و به همین دلیل، در ادامه مطالب، به چند نمونه از آن ها تا حدی اشاره شده است؛ پس ما را تا انتهای این محتوا یاری کنید تا این که، به نتیجه گیری های درستی دیت یابید.

  • به عنوان یک تعریف کلی بد نیست بدانید نمونه‌ های مختلف این محصولات به نوبه خود دارای ابعادی متفاوت و با وزن هایی خاص هستند؛ اما در کل تمام آن ها از ضایعات آهنی البته با خلوص بالا به دست آمده اند و همین مساله، جایگاه مصرفی شلاکه ها را به صورت قابل ملاحظه ای بالا برده است.
  • از نظری هم چون اجزای اولیه آن ها با هوشمندی کامل و طبق برنامه ریزی های ویژه تر انتخاب می شوند پس در کل، آثار زنگ زدگی را در هیچ کدام از تولیدات مشاهده نمی کنید؛ پس به هر ترتیب این ویژگی را هم باید یکی از مشخصات برتر و بسیار استثنایی این گونه تولیدات منظور کنید.
  • هم چنین به لحاظ شکل ظاهری هم توضیح می دهیم شلاکه های موجود شامل ورقه هایی با چهارچوب مشخص هستند که به نوعی، میزان قطر آن ها زیاد بالا نیست پس به این صورت، اولا توسط دستگاه های پیشرفته به راحتی برش می خورند و ثانیا حتی برای، ساخت بدنه اصلی ماشین آلات صنعتی به کار می روند.

از خرسک آهن چه استفاده هایی می شود؟

از خرسک آهن چه استفاده هایی می شود؟ خرسک آهن یکی دیگر از ساختار های بسیار مقاوم و قابل مصرف فلزی در دنیای امروزی می باشد که به صورت توده هایی خیلی عظیم، کارایی های مختلفی را برای جوامع به وجود می‌ آورد؛ پس مطالعات خود را به این سمت پیش می‌ بریم که کاربردهای اصلی این محصولات را، بیشتر به چالش بکشیم.

  • تولید میلگردهای درجه یک: با خرسک ها و تحت تاثیر میزان دمای کوره ها می‌ توان، میلگردهایی در سایزهای مختلف و بسیار مقاوم را ارائه داد؛ اما به نوعی خود خود این میله ها در راه طراحی ستون های ساختمانی خیلی اهمیت دارند و در کل، چارچوب خیلی از ساختمان ها وابسته به وجود آن ها پی ریزی می شود.
  • تهیه بتن یا سیمان هایی بسیار عالی: این محصول ایده آل هم یکی دیگر از با اهمیت ترین امکاناتی است که به نوعی، برای ساخت مجتمع هایی کوچک یا بزرگ به کار می رود؛ در نتیجه امر پس، قدرت ساختمان ها تحت تاثیر ویژگی های منحصر به فرد سیمان ها افزایش پیدا می کند.
  • ساخت انواع فلزات یا آلیاژهای سنگین: از طرفی هم چون خرسک ها به نسبت ناخالصی بیشتری داشته و هم چنین خیلی سنگین تر به نظر می رسند، بنابراین در صنایع فولاد سازی قابلیت های بسیار ویژه ای را از خود نشان داده اند؛ یعنی با استفاده از آن ها دسته ای از فولادهایی مقاوم و با اندازه هایی خاص به دنیای مصرفی در سراسر جهان وارد می شوند.

قیمت روز شلاکه آهن در ایران

قیمت روز شلاکه آهن در ایران قیمت شلاکه آهن همواره در بازارهای صنعتی دچار تغییرات بسیار زیاد و خیلی استثنایی می شود؛ یعنی در طول یک روز و به صورت متناوب تعرفه‌ ها چندین بار بالا و پایین رفته و در انتها و تحت تاثیر عوامل مختلف، یک رقم استثنایی برای خرید و فروش به تصویب می رسد.

به همین دلیل باید توضیح دهیم در کشور ایران هم مانند خیلی از کشورهای صنعتی دیگر المان های مهمی مانند موارد زیر، باعث ایجاد تغییرات زیادی در هزینه های جدید می شوند؛ ولیکن در مجموع هریک از فاکتورها تا حدی می توانند این هزینه ها را به روز کنند.

  1. درصد وجود ناخالصی و میزان خلوص اولیه محصولات: به هر حال هرچه تولیدات ذکر شده دارای خلوص ویژه و اضافات کمتری باشند در نتیجه، با هزینه‌ های گران تری هم به دست مصرف کنندگان عزیز می‌ رسند.
  2. میزان اجزای بی مصرف: از طرفی در بالا اشاره کردیم که شلاکه ها برای تولید محصولات مختلف خیلی کارایی دارند و به همین خاطر محبوب هستند؛ ولی در زمان حرارت دیدن از ذوب شدن به هر حال برخی از اجزای آن ها غیر قابل مصرف می شوند که هر چه این مقادیر کمتر بوده، قیمت قراضه ها افزایش پیدا خواهد کرد.
  3. میزان درخواست های جامعه مصرفی: به عنوان نکته آخر هم باید بدانید به هر اندازه که تقاضا برای دسترسی به این محصولات تغییر کند، تاثیرات مستقیمی را بر روی هزینه های به روز خواهند داشت؛ یعنی ثبت درخواست هایی در تناژ بالا صد در صد باعث کاهش قیمت های پرداختی شده و در نتیجه، رضایت بیشتری را نصیب مصرف کنندگان می نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما