سایت قیمت اهن قراضه

سایت قیمت اهن قراضه قیمت روز آهن قراضه را بر مبنای شرایط بازار یعنی میزان عرضه و تقاضا تحلیل و اعلام می نماید. ممکن است در بازه های زمانی مختلف قیمت روز آهن قراضه نسبت به روز قبل کاهشی و یا افزایشی باشد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

سایت قیمت اهن قراضه به روز رسانی قیمت بر اساس شرایط بازار در هر بازه زمانی را به همراه تحلیل بازار و دلیل نوسانات ارائه مینماید. همانطور که می دانید نوسان قیمت هر محصولی با تغییر میزان تقاضای خرید و فراوانی محصول در بازار رخ می دهد. بدیهی اس در بازه های زمانی مختلف با توجه به مقدار تقاضایی که برای این محصول است فروشندگان و تامین کنندگان اقدام به اعلام قیمت می کنند. گاهی به دلیل کاهش تولید فولاد که شاید شرایط فصلی و سرد بودن هوا منجر به آن شود و یا محدودیت هایی که برای فولادسازان ایجاد می شود آنها را مجبور به کاهش تولید کند، می تواند سبب متعادل تر شدن و بعبارتی بهتر پایین آمدن قیمت ها شود. گاهی بالعکس میزان تقاضا از میزان عرضه محصول بیشتر می شود در این صورت شاهد یک نوسان صعودی خواهیم بود.

قیمت روز آهن قراضه

افزایش قیمت روز آهن قراضه چنانچه بدون کنترل باشد، چون این محصول ماده اولیه بسیاری از واحدهای فولادسازی است، می تواند شرایط کاری فولادسازان را به شدت تحت تاثیر قرار دهد.  لذا کنترل و نظارت بر بازار این محصول بسیار مهم است.

به عنوان مثال در اواخر نوامبر و اوایل دسامبر 2018 شاهد یک افزایش قیمت آهن قراضه بودیم. این افزایش سبب توقف فعالی برخی واحدهای کوچک فولادسازی شد. چراکه تولید به دلیل افزایش قیمت آهن قراضه صرفه اقتصادی برای این واحد ها نداشت. واحدهای فولادسازی بزرگ به دلیل استفاده از محصولات میانی فولاد نظیر اهن اسفنجی و بریکت آهن اسفنجی قدرت ایستادگی در چنین شرایطی را برای خود فراهم نموده اند.

در حال حاضر قیمت روز آهن قراضه به قرار زیر است:

لطفا جهت مشاهده قیمت روز اهن قراضه کلیک کنید

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما