لیست موجودی های روز:

No data

خرید بریکت آهن اسفنجی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بریکت سرد آهن اسفنجی
خرید بریکت آهن اسفنجی

در خرید بریکت آهن اسفنجی چنانچه برای نخستین بار است که اقدام به خرید آن برای واحد تولیدی خود می نمایید، وجه داشته باشید که نیاز به دریافت مشاوره و راهنمایی از سوی کارشناس شرکت در خصوص نحوه و متد استفاده از آن را دارید.

خرید بریکت آهن اسفنجی به دلیل قیمت پایین تر نسبت به آهن قراضه و البته به دلیل مزایایی نظیر یکنواختی ذوب و کاهش درصد پرتی ذوب، افزایش طول عمر نسوزها و …، خوشبختانه مورد استقبال کارخانه های فولادسازی داخلی قرار گرفته است. جایگزین کردن چند درصد از آهن قراضه شارژی کوره با بریکت آهن سفنجی یا خود آهن اسفنجی می تواند علاوه بر بهره گیری از مزیت های استفاده از این دو محصول، سبب صرفه جویی در هزینه ها و کاهش هزینه های تولید شود.

بریکت سرد آهن اسفنجی

با این حال جهت استفاده از این محصول باید تکنیک و روش آن به طور دقیق به اپراتورها آموزش داده شود. این کار توسط کارشناس شرکت چنانچه مشتریانمان برای نخستین بار اقدام به خرید این محصول می نمایند، انجام می شود. البته در صورت نیاز به مشاوره حتی پس از چندین بار خرید، ما آماده ارائه مشاوره با هدف افزایش راندمان تولید واحد های فولادسازی هستیم.

حتی نحوه و روش استفاده از این محصول برای هر تفاوت در انواع بریکت یعنی اینکه بریکت مورد استفاده از نوع بریکت گرم باشد یا بریکت سرد آهن اسفنجی، متفاوت است.

توجه به این موارد بسیار حائز اهمی بوده و در مذاکرات با مشتریانمان موردتوجه قرار می گیرد. البته تاکید از سوی خرید برای دریافت نحوه استفاده محصول ضروری است.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: sales@ironmetal.ir

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید