خرید بریکت آهن اسفنجی – فروش برای کوره القایی و قوس

در خرید بریکت آهن اسفنجی دقت داشته باشیم که محصول مناسب برای استفاده در کوره های قوس الکتریکی و القایی دارای خصوصیات متفاوتی است. درخواست اطلاعات کامل توسط مرکز فروش بریکت آهن اسفنجی در خصوص نوع کوره و شمش تولیدی تان با هدف ارائه محصول مناسب برای شما، می باشد.

بریکت سرد آهن اسفنجی

همانطور که می دانیم بریکت اهن اسفنجی در دو نوع سرد و گرم دسته بندی می شود. با این حال می خواهیم اطلاعات تکمیلی با جزئیات بیشتر در خصوص این محصول را در اختیارتان قرار دهیم تا در خرید بریکت آهن اسفنجی متناسب با تجهیزات و تولیدتان، بهترین انتخاب را بتوانید داشته باشید.

تولید کنندگان آهن اسفنجی در ایران

تولیدکنندگان آهن اسفنجی و بریکت آهن خوشبختانه با در نظر گرفتن شیوه عملکرد متفاوت کوره های قوس الکتریکی و القایی، سعی می کنند محصول مناسب هر کوره را تولید و متناسب با نیاز خریدار به او عرضه کنند.

خرید بریکت آهن اسفنجی برای کوره القایی

کوره های القایی معمولا نیازمند محصول با متالیزاسیون بالاتر هستند. علاوه بر این کنترل کربن و کاهش آن در فرآیند ذوب موضوع دیگری است که فولادسازان را در استفاده از کوره القایی درگیر می کند. این دو پارامتر در تولید بریکت مناسب برای این نوع کوره ها، در نظر گرفته می شود.

خرید بریکت آهن اسفنجی برای کوره قوس

و اما در خصوص کوره های قوس الکتریکی، خوشبختانه این کوره ها حساسیت کمتری دارند. کاربرد آهن اسفنجی و بریکت حتی با گرید دو نیز برای این کوره ها امکان پذیر است. بنابراین فولادساز قدرت انتخاب بیشتری در خرید دارد و می تواند فاکتور قیمت را نیز مد نظر قرار دهد.

مرکز تامین و فروش بریکت آهن اسفنجی در عرضه این محصول علاوه بر توجه به تجهیزات خریدار، به شمش تولیدی آنها و درخواستشان در صورت تقاضای آنالیز خاص بریکت نیز توجه می کند. در حقیقت خوشبختانه در فروش بریکت سرد آهن اسفنجی، امکان تولید و فروش محصول با آنالیز سفارشی مشتری فراهم است.

قیمت اهن اسفنجی و بریکت

قیمت آهن اسفنجی همچنین قیمت بریکت آهن اسفنجی دقیقا بر اساس مشخصات آن که شامل درصد آهن کل، درصد آهن فلزی محصول، درصد کربن، درصد عناصر ناخالصی و سایز آن تعیین می شود. البته قطعا شرایط بازار و نوسانات موجود نیز در اعلام و بروزرسانی قیمتها باید در نظر گرفته شود.

نوسانات افزایشی اخیر بازار سنگ آهن، قیمت آهن اسفنجی و بریکت آهن را نیز تحت تاثیر قرار داده و سبب افزایش آن شده است. آخرین قیمت جهانی بریکت آهن اسفنجی 290-310 دلار بر تن cfr بنادر ایتالیا در 29 مارس 2019 اعلام شده است.

برای دریافت قیمت روز و اطلاع از شرایط فروش، می توانید با واحد فروش شرکت یا به طور مستقیم با مدیر بازرگانی شرکت ارتباط بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما