فروش آهن اسفنجی شادگان

آهن اسفنجی شادگان با تکنولوژی پرد در ظرفیت اسمی سالانه 800 هزار تن در حال تولید است. تولید آهن اسفنجی به روش پرد در ایران توسط چندین کارخانه دیگر علاوه بر آهن اسفنجی شادگان، نظیر میانه و … تولید می شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

کارخانه آهن اسفنجی شادگان یکی از قطب های مهم تولید آهن اسفنجی در کشورمان با توجه به وجود ظرفیت بالای تولید آهن اسفنجی می باشد. هم اکنون مجتمع شادگان به فولاد خوزستان واگذار شده است و نقشی مهم در تامین مواد خام فولادی زنجیره فولادسازی این کارخانه دارد. البته خوشبختانه با رشد قابل توجه میزان تولید آهن اسفنجی در ایران، صادرا آهن اسفنجی نیز رونق یافته است. هم اکنون تامین زنجیره فولادسازی داخل کشورمان، صادرات آهن اسفنجی نیز توسط صادرکنندگان پرتلاش کشورمان به مناطق مختلف جهان انجام می گیرد.

آهن اسفنجی شادگان

خوشبختانه نزدیک بودن کاخانه آهن اسفنجی شادگان به بندر امام و همچنین راه آهن یک مزیت عالی به شمار می آد. مجتمع فولاد شادگان دارای دو بخش است. بخش احیاء مستقیم که به تولید آهن اسفنجی مشغول است و خط فولادسازی. شادگان پشتوانه ای بسیار خوب برای فولاد خوزستان در تولید شمش می باشد.

آهن اسفنجی شادگان در تناژ ماهانه 10 هزار تن آماده عرضه داخلی و همچنین صادرات تحویل FOB بندرعباس توسط شرکت آهن و فولاد سیمرغ می باشد. جهت دریافت آنالیز محصول و قیمت روز می توانید از مسیرهای ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما