فروش لجن آهن اسفنجی تناژ 20000 تن

فروش لجن آهن اسفنجی در ظرفیت 20000 تن در هر ماه با عیار بالای 70 درصد توسط شرکت بازرگانی آهن و فولاد سیمرغ انجام می گیرد. آنالیز دقیق این محصول را لطفا در جدول زیر مشاهده نمایید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

فروش لجن آهن اسفنجی با هدف به کارگیری مجدد آن در خط فولادسازی از طریق انتقال آن به بخش گندله سازی یا تولید آگلومره انجام می گیرد.

لجن آهن اسفنجی، ذرات ریزی است که در طول فرآیند احیاء مستقیم گندله و تولید آهن اسفنجی جدا شده و شسته می شود. این ذرات شسته شده در حوضچه ها جمع آوری شده و سپس در یک انبار خلیه می گردد. اسفاده از این محصول و بازگردانی آن به خط تولید و بعبارتی خط فولادسازی نیاز به فرآوری و از بین بردن رطوبت آن دارد. پس از از بین رفتن رطوب، پودر به دست آمده قابلیت استفاده در گندله سازی یا بخش آگلومراسیون را خواهد داشت.

فروش لجن آهن اسفنجی پس از آماده سازی

با این آماده سازی امکان فروش لجن آهن اسفنجی همانگونه که بیان کردیم به واحد های گندله سازی وجود خواهد داشت. نرمه آهن اسفنجی نیز از باقی مانده های خط تولید آهن اسفنجی است که قابلیت بازگردانی به خط تولید را از طریق بریکت زنی دارد.

جهت خرید این دو محصول و البته دریافت آنالیز و قیمت روز آنها، می توانید با مدیرت بازرگانی شرکت خانم مهندس نعمت زاده ارتباط برقرار نموده و مذاکره نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما