آهن اسفنجی اردکان فروش

آهن اسفنجی اردکان فروش خارج از کارخانه را برای مازاد ظرفیت مورد نیاز کارخانه انجام می دهد. آهن اسفنجی اردکان به روش میدرکس تولید شده و ه دلیل درصد خلوص بالای آهن آن که به حدود 94 درصد می رسد گزینه بسیار مناسبی برای استفاده است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

کارخانه تولید آهن اسفنجی اردکان فروش آهن اسفنجی به دیگر کارخانه ها را، با توجه به اینکه خود تولید کننده حدود 2.5 میلیون تن انواع مقاطع فولادی در سال است، برای ظرفیت مازاد تولیدش انجام می دهد. مقاطع فولادی تولید شده در مجتمع فولاد اردکان شامل میلگرد و مقاطع سبک است.

واحد تولید آهن اسفنجی اردکان

آهن اسفنجی اردکان در ظرفیت سالانه یک میلیون تن آهن اسفنجی تولید و عرضه می کند. برای این میزان ولید آهن اسفنجی، حدود 1.5 میلیون تن گندله سنگ آهن استفاده می کند. روش مورد استفاده در این کارخانه برای تولید آهن اسفنجی، روش میدرکس است. خوشختانه عیار آهن اسفنجی اردکان بالا و در حدود 94 درصد می باشد. این موضوع سبب استقبال خریداران آهن اسفنجی از این محصول شده است. البته همانطور که بیان کردیم فروش آهن اسفنجی اردکان به خارج از کارخانه پس از کسر تناژ مورد نیاز خطوط تولید داخلی کارخانه انجام می گیرد.

آهن اسفنجی اردکان فروش داخلی و صادراتی موفقی را حتی با افزایش ظرفیت تولید سالانه می تواند تجربه نماید. جهت خرید آهن اسفنجی اردکان در تناژ بالای پنج هزار تن می توانید با راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما