رشد قیمت بیلت فولاد cis ، تانگشان چین و خوزستان

رشد قیمت بیلت فولاد و اسلب را با تداوم رشد قیمت جهانی سنگ آهن به دلیل وقوع حادثه در معدن شرکت واله برزیل، تحویل fob cis همچنین در بازار تانگشان چین شاهد هستیم. قیمت بیلت فولاد خوزستان نیز حت تاثیر بازار جهانی در حال افزایش است.

شاخص قیمت بیلت فولاد cis و قیمت اسلب در نمای بازارهای کامودیتی برای تاریخ 11 فوریه 2019 روند افزایشی را نشان می دهد. قیمت بیلت فولاد خوزستان نیز همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم تحت تاثیر قیمت جهانی فولاد می باشد و رشد قیمت برای این محصول در ایران نیز پیش بینی می شود.

قیمت بیلت فولاد و اسلب در بازارهای جهانی

میزان رشد و نوسان قیمت بیلت فولاد را تحویل fob منطقه cis همچنین در بازار تانگشان چین در زیر بررسی می کنیم:

  • قیمت اسلب فولاد cfr آسیای شرقی رشد 3.4% برای تاریخ 11 فوریه 2019 دارد. با این افزایش هم اکنون با قیمت 445 الی 460 دلار در هر تن به فروش م رشد.
  • قیمت بیلت تانگشان رشد 2.6% را تجربه کرده است. و هم اکنون با نرخ 3520 یوان در هر تن مورد عرضه قرار گرفته است.
  • همچنین قیمت بیلت فولادی cfr جنو شرق آسیا نیز با فزایش همراه بوده است. میزان افزایش حدود 0.5% تخمین زده شده و قیمت فعلی در حدود 460 الی 470 دلار هر تن می باشد.

همانطور که مشاهده می کنید به نظر می رسد تداوم رشد قیمت در محصولا بالادستی فولاد، بر محصولات پایین دستی تاثیر گذاشته و آنها را در مسیر رشد و نوسان صعودی قرار داده است.

قیمت بیلت فولاد خوزستان

قیمت بیلت فولاد خوزستان نیز تحت تاثیر قیمت جهانی بیلت فولاد اعلام می گردد. اگرچه در اعلام قیمت بیلت فولاد خوزستان پارامترهای دیگری نیز نظیر محدودیت های حمل و نقلی در اثر تحریم ایران و هزینه های کشتیرانی حمل بار از بنادر ایران و … قرار دارد، ولی اغلب تحت تاثیر صعود و یا نزول قیمت های جهانی، دچار افزایش و کاهش می شود. در مقاله بعد روند نوسان قیمت بیلت فولاد خوزستان در همین تاریخ همزمان با افزایش قیمت جهانی فولاد و نحوه تاثیر پذیری کلی آن از بازارهای جهانی را بیشتر توضیح خواهیم داد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما