قیمت پروفیل قوطی 40*80

قیمت پروفیل قوطی 40*80 علاوه بر تعریف پروفیل قوطی در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد. در حقیقت می خواهیم به این سوالات پاسخ دهیم. پروفیل قوطی چه محصولی است و چه کاربردهایی دارد؟ قیمت پروفیل قوطی 40*80 در حال حاضر در چه محدوده ای است؟

مقاطع با سطح مقطع ثابت را پروفیل می نامیم. پروفیل ها با توجه به جنس بدنه پروفیل و استحکام آن می وانند کاربردهای زیادی در صنع و ساختمان سازی داشته باشند. تمامی مقاطع فلزی نظیر میلگرد، تیرآهن، نبشی، ناودانی و … پروفیل هستند. همچنین پروفیل قوطی یکی از انواع پروفیل های تولیدی در صنعت فولادسازی است.

انواع پروفیل قوطی پروفیل قوطی دارای مقطع مربع یا مستطیل تو خالی است. پروفیل قوطی برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. پروفیل قوطی با سطح مقطع کوچک برای استفاده در ساخت و در رو پنجره فولادی، نرده کشی و … به کار گرفته می شود.

پروفیل قوطی با مقاطع بزرگ در ساختن ستون و اسکلت فلزی در ساختمان سازی، در خودروسازی و … استفاده می شود.

پروفیل قوطی بر اساس ضخامت و ابعاد مقطع در سایزهای مختلف تولید می شود. در ضخامت های 4، 5، 6 میل و … مورد استفاده قرار می گیرد. و با ابعاد سطح مقطع 10*10 الی 270*270 برای مقطع مربعی و 10*20 الی 135*300 تولید می گردد. و قیمت گذاری آنها نیز بر اساس جنس بدنه و سایز است. به عنوان مثال قیمت پروفیل قوطی 40*80 متفاوت از پروفیل 10*20 خواهد بود.

قیمت پروفیل قوطی 40*80 امروز قیمت پروفیل قوطی 40*80 در حال حاضر در تاریخ 15 مهر ماه 1397 محصول شرکت ذوب آهن اصفهان در حدود 5900 تومان اعلام شده است. نوسان نزولی نسبت به روز گذشته در حدود 50 الی 150 تومان کاهش را نشان داده است.

قوطی پروفیل قوطی 40*80 قطعه است که به صورت تو پر و تو خالی در بازارها ارائه می شود. ضخامت و استاندارد پروفیل 40*80 نقش تعیین کننده ای در قیمت پروفیل دارد. منابع کاربردی زیادی از این پروفیل ها را می توانید در شرکت های مختلف پخش این محصول ببینید. پروفیل ها به جهت نوع ورقی که دارند در ساختن اسکلت های فلزی مورد استفاده قرار می گیرند. پروفیل در صنایع تجاری دارای کاربردهای بسیار زیادی است. که در زمینه های مختلفی به کار گرفته می شوند. 

قیمت پروفیل قوطی 40*80

منظور از پروفیل قوطی چیست؟

منظور از پروفیل قوطی چیست؟ پروفیل قوطی یک قطعه ای است که با اشکال مختلف، که دارای طول زیاد است در طبیعت یافت می شود. ماده اولیه تشکیل دهنده آن نفت خام و کلر است. در واقع پروفیل یک ماده ای است که طی فرآیند پلیمراسیون تولید می شود. که در حالت معمولی جامد هستند. اما زمانی که در معرض فرآیند پلیمراسیون قرار می گیرند پیوند کربن – کرین آن شکسته می شود و با اتصال مونومرهای کلرید آن تبدیل به پلیمر می شوند. به ساده ترین شکل پروفیل یک ماده جامد است. پروفیل قوزی آغاز گر طراحی مقاوم در صنایع صنعتی با کاربردهای زیادی در زندگی روزمره آدم ها می باشد.

ترکیبات قوطی پروفیل متشکل از دو نوع امولسیون و سوسپانسیون است. که با هر نوع آن به دو گروه مجزا سخت و نرم تقسیم می شود. که هر گروه دارای وزن مولکولی متفاوت می باشد. نوع سخت آن در دنیای پلیمری با بهترین شیوه مصرف رایج اند. که در مواد غیر پلاستیکی با همین شکل و شمایل به کار گرفته می شوند. 

اشکال مختلف قوطی پروفیل کاربرد آنها را تعیین می کند. مثلا نوع ناودانی پروفیل ها در ساخت کرکره های مغازه ها مورد استفاده قرار می گیرد. و یا اینکه پروفیل هایی که در صنعت خودروسازی به کار می رود. از نوع مربعی می باشند.

معرفی پروفیل قوطی 40*80

معرفی پروفیل قوطی 40*80 در معرفی پروفیل قوطی، یکی از موفق ترین گروه های صنعتی، تولید کنندگان پروفیل قوطی 40& 80 هستند. که با حفظ راهکارهای مناسب در تهیه و استخراج پروفیل ها به پیش می روند. موج تولید پروفیل های استاندارد 40 & 80 در ایران دنیا را فرا گرفته از استاندارد معتبر DIN2395 تا استاندارد JIS G3466 همگی کارنامه قابل قبولی از خود ارائه داده اند. در هیچ دوره ای از تاریخ تولید پروفیل ها بیش از دوره قبل وجود نداشته است.

آمارها حاکی از آن است که شمار تولید پروفیل شهرهای استان اصفهان و یزد از دیگر شهرهای ایران پیشی گرفته است. برترین های تولید کننده پروفیل 40 & 80 در ایران با گردش مالی بالای خود که دلیل خوبی برای اثبات ارزش سهام پروفیل در بازار بورس است می باشند.

پروفیل  40* 80 دارای خصوصیات فیزیکی بسیار خوبی نظیر جنس و استحکام بسیار قوی و همچنین اشکال بسیار متفاوت هستند. همچنین آنها با واحد کیلوگرم به فروش می رسند. به خاطر مقاومت بسیار خوبی که پروفیل ها از خود نشان می دهند از آنها در اتصالات مختلف اسکلت های فلزی استفاده می شوند. 

کیفیت و ضخامت پروفیل ها از مهمترین پارامترهای تشخیص جنس پروفیل ها به شمار می روند. البته نه به تنهایی، بلکه پارامترهای مهم دیگری مانند پارامترهای ذکر شده در این امور دخیل اند. پروفیل های قوطی 40*80 در مدل های مربعی و مستطیلی و طول دراز تولید می شوند. از آنجایی که قوطی مربعی شکل این قطعات در ابعاد کوچک مورد استفاده قرار می گیرند، از آنها برای ساخت نرده های ساختمانی استفاده می شود.

مهمترین کاربرد های پروفیل قوطی آهنی

مهمترین کاربرد های پروفیل قوطی آهنی از با اهمیت ترین کاربرد پروفیل قوطی آهنی، بکارگیری آن در صنایع ای چون محصولات صنعتی، محصولات ساختمانی، اسکلت های فلزی است. حتی استفاده در صنایع فولاد است. که توصیفی از کاربردهای این قعطعات فلزی در معادن مختلف می باشد.

از دیگر کاربردهای پروفیل آهنی تولید سازه های فولادی است. همچنین سازه های بتنی می باشد. ساخت درب و پنجره آهنی، راه پله ها و نرده های فلزی و ستون ها می باشد. در واقع پروفیل ها نوعی پلیمر هستند که در زیرسازی سقف های شیب دار و زیرسازی های کشتی سازی مورد استفاده قرار می گیرند. 

از کارهای بسیار خوبی که با استفاده از پروفیل ها در حال انجام است می توان به پروفیل گالوانیزه و پروفیل UPVC است. به جهت داشتن سطع مقطع 2 عمود بر هم از قطعات به صورت نبشی استفاده می شود. و یا به جهت داشتن سطع مقطع U شکل از پروفیل ها برای ساخت ناودانی به کار می روند.

پروفیل آهنی یکی از تجهیزات اصلی در ساخت درب و پنجره های ساختمانی محسوب می شوند، در واقع یکی از جنس های بسیار با کیفیتی است که در انواع مختلفی از سایزها در بازارها دیده می شوند. پروفیلهای قوطی آهنی عامل اصلی جلوگیری هوای بیرون به درون می باشد. پس در زمان استفاده از آنها به اشکال آن دقت کافی داشته باشید. 

مرکز فروش قوطی پروفیل آهن

مرکز فروش قوطی پروفیل آهن اصلی ترین مرکز فروش پروفیل آهن اصفهان است. مراکز فروش قوطی پروفیل آهن به تنهایی یک نتورکنیگ در زمینه پروفیل ها به شمار می روند. این مراکز فروش با ارائه بروشورهایی از نحوه استفاده، کاربردهای پروفیل ها، و میزان ماندگاری پروفیل ها در فضای آزاد و همچنین با بهره مندی از سایت های اینترنتی محصولات خود را برای خریداران خود معرفی می کنند.

تبلیغات در بازارهای خارجی از فاکتورهای مهم و با اهیمت این مراکز فروش به حساب می آید. همچنین شرکت در نمایشگاههای داخلی و خارجی به این مراکز فروش کمک می کند تا یک چرخه تولید خوب و خدمات فنی و مهندسی  و مشاوره ای خوب را برای فروش کامل محصولات خود ارائه دهند.

بهره وری از معادن پروفیل ها به جهت تولید بیشتر قوطی پروفیل آهن می باشد. راهکار موفقیت این مراکز فروش در بیان ویژگی و کیفیت محصولات آنها می باشد. از آنجایی که صادرات با رشد اقتصادی همراه است. صادرات قوطی پروفیل آهن اقتصاد را دگرگون می کند همین امر باعث شده که مراکز فروش پروفیل های آهن به فکر صادرات بیشتر این محصولات باشند. 

تنها موضوعی که به نظر می رسد مشتری را در امر خریدش خوشحال کند قیمت پایین یک محصول می باشد که مراکز فروش پروفیل آهن به این امر توجه بسیاری نموده اند. انواع قوطی پروفیل آهن در بازارها به صورت کهنه و نو به فروش می رسند. برند محصولات در مراکز فروش بسیار مورد توجه مراکز فروش قرار گرفته است. جدای از استاندارد محصولات مراکز فروش به علائم مهمی چون جنس و کیفیت ساخت قوطی پروفیل آهنی هم توجه بسیاری دارند. 

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما