لیست موجودی های روز:

No data

قیمت شمش فولادی 3sp

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت شمش فولادی 3sp در مقایسه با شمش فولادی 5sp
قیمت شمش فولادی 3sp

قیمت شمش فولادی 3sp با اخلاف حدود -150 الی -200 تومان نسب به قیمت شمش فولادی 5sp مورد عرضه قرار می گیرد. این مسئله به آلیاژی بودن شمش فولادی 5sp و بعبارتی به بالار بودن درصد عناصر آلیاژی موجود در شمش 5sp مربوط می شود.

در بررسی قیمت شمش فولادی 3sp و همچنین 5sp باید بدانیم که نوسانات بازار جهانی و همچنین بازار داخلی، بر قیمت این محصول تاثیر می گذادر. البته همواره نوع شمش فولادی در پرسش قیمت شمش فولاد باید مورد توجه و اشاره باشد. همانطور که در بند نخست مقاله مطالعه کردید، قیمت شمش فولادی 3sp متفاوتت از قیمت شمش فولادی 5sp است. این دو نوع شمش از گرید متفاوت و لذا دارای آنالیز و رکیب شیمیایی متفاوت هستند. لذا بدیهی است که خواص متفاوی نسبت به هم داشته و قیمت آنها نیز بنابه همین دلایل مطرح شده، متفاوت از هم است.

قیمت شمش فولادی 3sp در مقایسه با شمش فولادی 5sp

البته هر گرید از شمش فولادی بنابه تفاوت در خواص مکانیکی، دارای کاربردهای متفاوت است. به عنوان مثال میتوانیم به انعطاف پذیری بیشتر شمش فولادی 3sp اشاره کنیم. همین موضوع در انتخاب شمش فولادی برای ساخ مقاطع مختلف مورد توجه قرار می گیرد. و یا باید به اسحکام بیشتر شمش فولادی 5sp نسبت به شمش فولادی 3sp توجه کنیم که برای برخی کاربردها علیرغم پایین تر بودن قیمت شمش فولادی 3sp بنابه خواصی که از مقطع فولادی تولیدی داریم، نیاز است شمش فولادی 5sp را انخاب نماییم.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: sales@ironmetal.ir

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!