لیست موجودی های روز:

No data

خرید شمش فولاد 3sp

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت شمش فولاد 3sp
خرید شمش فولاد 3sp

خرید شمش فولاد 3sp برای واحد های تولیدی که نیاز به شمش با انعطاف پذیری بیشتر دارند، مناسب است. همانطور که میدانید شمش فولاد در چند گرید بر اساس آنالیز شیمیایی و لذا خواص مکانیکی آن تولید و به فروش می رسد.

خرید شمش فولاد 3sp ، 5sp و … با توجه به خواص مکانیکی آنها که منشاء گرفته از ترکیب شیمیایی و عناصر آلیاژی موجود در آنهاست، توسط خریدار انجام می گیرد. مهمترین موضوع در خصوص شمش فولاد، گرید آن است. گرید شمش فولاد بر اساس آنالیز شیمیایی آن تعیین می شود. و آنالیز شیمیایی فولاد یعنی درصد عناصر آلیاژی مشخص کننده خواص مکانکی است که از فولاد انظار خواهد رفت. بنابراین خریدار بر اساس خواصی که از محصول تولیدی خوددارد و نوع مقطع فولادی، اقدام به خرید شمش فولاد 3sp یا 5sp و … می نماید.

به عنوان مثال شمش فولاد 3sp دارای درصد پایین تری از عناصر آلیاژی نشبت به شمش فولاد 5sp است. بنابراین می توان گفت دارای انعطاف پذیری بیشتر و البته استحکام مکانیکی پایین تری خواهد بود. لذا برای برخی کاربردها مناسب و برای برخی نا مناسب می باشد. واحد های تولید برای اساس مقطع فولادی تولیدی و خواص مورد نیاز برای آن، نوع شمش فولادی را انخاب می نمایند.

قیمت شمش فولاد 3sp

قیمت شمش فولاد بر اساس گرید آن تعیین می شود. شمش فولاد 3sp در حالت معمول دارای ارزش ریالی پایین تری نسبت به گرید های بالاتر نظیر شمش فولاد 5sp است. این تفاوت در حدود 200 الی 250 تومان است.

جهت اطلاع از قیمت روز شمش فولاد و البته استعلام موجودی و ثبت سفارش می وانید از طریق یکی از مسیرهای ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: sales@ironmetal.ir

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید