خرید شمش فولاد 3sp

خرید شمش فولاد 3sp برای واحد های تولیدی که نیاز به شمش با انعطاف پذیری بیشتر دارند، مناسب است. همانطور که میدانید شمش فولاد در چند گرید بر اساس آنالیز شیمیایی و لذا خواص مکانیکی آن تولید و به فروش می رسد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

خرید شمش فولاد 3sp ، 5sp و … با توجه به خواص مکانیکی آنها که منشاء گرفته از ترکیب شیمیایی و عناصر آلیاژی موجود در آنهاست، توسط خریدار انجام می گیرد. مهمترین موضوع در خصوص شمش فولاد، گرید آن است. گرید شمش فولاد بر اساس آنالیز شیمیایی آن تعیین می شود. و آنالیز شیمیایی فولاد یعنی درصد عناصر آلیاژی مشخص کننده خواص مکانکی است که از فولاد انظار خواهد رفت. بنابراین خریدار بر اساس خواصی که از محصول تولیدی خوددارد و نوع مقطع فولادی، اقدام به خرید شمش فولاد 3sp یا 5sp و … می نماید.

به عنوان مثال شمش فولاد 3sp دارای درصد پایین تری از عناصر آلیاژی نشبت به شمش فولاد 5sp است. بنابراین می توان گفت دارای انعطاف پذیری بیشتر و البته استحکام مکانیکی پایین تری خواهد بود. لذا برای برخی کاربردها مناسب و برای برخی نا مناسب می باشد. واحد های تولید برای اساس مقطع فولادی تولیدی و خواص مورد نیاز برای آن، نوع شمش فولادی را انخاب می نمایند.

قیمت شمش فولاد 3sp

قیمت شمش فولاد بر اساس گرید آن تعیین می شود. شمش فولاد 3sp در حالت معمول دارای ارزش ریالی پایین تری نسبت به گرید های بالاتر نظیر شمش فولاد 5sp است. این تفاوت در حدود 200 الی 250 تومان است.

جهت اطلاع از قیمت روز شمش فولاد و البته استعلام موجودی و ثبت سفارش می وانید از طریق یکی از مسیرهای ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما