قیمت روز بورس آهن آلات

قیمت روز بورس آهن آلات در روند تغییرات شرایط بازار که ناشی از تغییر نرخ ارز دلار، همچنین تغییر در میزان تقاضا برای محصولات فولادی که تحت تاثیر شرایط فصلی (کاهش یا افزایش ساخت و ساز) قرار دارد، دچار نوسان می شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت روز بورس آهن آلات به ریال خوشبختانه اخیرا با کاهش نرخ ارز دلار روند نزولی را طی می کند. روند نزولی قیمت آهن آلات علاوه بر بورس در بازار آزادنیز مشهود است. این روند کاهش در تمامی محصولات بالا دستی فولاد و همچنین محصولات فولادی مشاهده می شود. به عنوان مثال قیمت روز میلگرد امروز از سوی اکثر کارخانجات نسبت به روز پنجشنبه 8 آذرماه 1397، با کاهش اعلام شده است. قیمت ضایعات آهن نیز که ماده شارژ کوره ها در زنجیره فولادسازی است، روند نزولی را تجربه کرده است.

دلایل کاهش قیمت روز بورس آهن آلات

دلیل نوسان نزولی قیمت آهن آلات و قیمت ضایعات آهن، چیست؟ خوشبختانه اخیرا شاهد نوسان و کاهش نرخ ارز دلار در بازار کشورمان بوده ایم. این روند کاهشی همچنان ادامه دارد. تاثیر روند کاهشی نرخ قیمت ارز دلار بر روی قیمت محصولات فولادی بسیار سریع تر از دیگر محصولات خود را نشان داده است.

البته نباید کاهش تقاضا به دلیل کم شدن میزان ساخت و ساز در کشورمان را که با رسیدن پاییز و زمستان هر سال شاهد آن هستیم، بی تاثیر بدانیم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما