خریدار ضایعات فولادی پوسته اکسید آهن و شلاکه و خرسک

خریدار ضایعات فولادی در انواع ضایعات شلاکه و خرسک، اشک برش و پوسته اکسید آهن هستیم. عزیزانی که موجود دارند لطفا مشخصات محموله خود را به اطلاع مدیریت بازرگانی شرکت برسانند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

ضایعات فولادی و بعبارتی آهن قراضه دارای انواع مختلفی است. ضایعات بازگشتی که گروه بزرگی از انواع ضایعات را در خود جای می دهد. شلاکه و خرسک، اشک برش، پوسته اکسید اهن، ته اندیش ها و … نیز از جمله ضایعا برگشتی آهن است.

خریدار ضایعات فولادی پوسته اکسید آهن

پوسته های اکسیدی در حین فرآیند ریخته گری و البته اصلاح محصولات فولادی و همچنین نورد ورق های فولادی از محصولات جدا می شوند. به عنوان مثال در حین نورد شمش می توانیم بگوییم حدود دو درصد از فولاد ورودی به خط تولید در قالب پوسته های اکسیدی جدا می شوند. امکان بازیافت این پوسته ها و بازگشت به خط فولادسازی در صرفه جویی منابع و هزینه ها بسیار مهم است.

پوسته اکسید آهن از جنس آهن مگنتیت است و البته لایه بسیار نازکی از آن دارای ترکیب Fe2O3 یعنی هماتیت می باشد. البته بخش داخلی مکنتیت شامل اکسید تک ظرفیتی آهن یعنی FeO و همچنین دانه های فلزی نیز است.

از روش های احیاء پوسته های اکسیدی می توانیم به احیا آن با ذغال سنگ، کک و گرافیت اشاره کنیم. این فرآیند در بستر ثابت انجام می گیرد. همانند سایر مواد خام آهن و فولاد، خریدار ضایعات فولادی در خرید این محصولات از جملهخرید پوسته اکسید آهن، یا خرید شلاکه و خرسک، به آنالیز و عیار محموله توجه می کند.

لطفا در پیشنهاد بار فروش خودآنالیز، موجودی، زمان بارگیری و قیمت پیشنهادی خودتان را اعلام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما