لیست موجودی های روز:

No data

خریدار ضایعات آهن تناژ بالا

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت ضایعات آهن
خریدار ضایعات آهن تناژ بالا

خریدار ضایعات آهن تناژ بالا با توجه به کاربرد و هزینه ای که برای خرید صرف خواهد نمود، از بین انواع آهن قراضه سوپر ویژه و ویژه که بعبارتی آهن آلات قراضه سنگین 1 و 2 نامیده می شود، آهن قراضه درجه یک، درجه 2، 3 و 4 که با نام های دیگر آهن قراضه متوسط بار و سبک بار نامیده می شوند، انتخاب خود را انجام می دهد.

چند مورد از موارد مهمی که خریدار ضایعات آهن تناژ بالا در خرید این محصول به آنها توجه می نماید را در زیر مورد اشاره قرار داده ایم.

قیمت ضایعات آهن

  • جنس ضایعات و آنالیز آن: ضایعات آهن ممکن است از ورق های رنگی و روغنی فولادی، از جنس چدن، فولاد کم کربن و … باشد. جنس ضایعات و آنالیز آن از مهمترین موارد مهم در تعیین قیمت ضایعات آهن و انتخاب نوع بار می باشد.
  • یکدستی و یکنواختی بار: از مهمترین کاربردهای آهن آلات قراضه استفاده از آنها در کوره ذوب در زنجیره فولادسازی است. یکنواخت و تمیز بودن شارژ کوره بر راندمان خروجی آن تاثیر زیادی دارد. به همین دلیل تمیزی و یکنواختی آهن قراضه مورد استفاده در فولادسازی، از مهمترین فاکتورهایی است که در خریدار ضایعات آهن تناژ بالا یعنی کارخانه های فولادسازی به آن توجه می نماید.
  • چگالی ضایعات آهن: از دیگر فاکتورهایی که در دسته بندی آهن آلا قراضه مورد بررسی قرار می گیرد، چگالی ضایعات آهن است. نوع آهن قراضه از نظر دانسیته وزنی هم بر راندمان ذوب تاثیر می گذارد و هم بر هزینه های جانبی تولید نظیر هزینه های حمل و نقل. بنابراین می توانیم از موارد حائز اهمیت برای خریدار ضایعات آهن تناژ بالا می توانیم به چگالی ضایعات آهن نیز اشاره کنیم.

سه مورد از موارد مهم را در این مقاله اشاره کردیم. برای خرید آهن قراضه در کیفیت های مختلف می توانید از راه های ارتباطی زیر برای تماس، استفاده نمایید.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: sales@ironmetal.ir

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید