شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

لیست موجودی های روز:

No data

بازرگانی فروش نرمه آهن اسفنجی عیار بالا

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی درباره نرمه آهن اسفنجی کنسانترهقیمت انواع نرمه آهن اسفنجی عیار بالا

نرمه آهن اسفنجی عیار بالا جزو محصولات جانبی تولید شده از کارخانه‌ های تولید فولاد است که در واحد های تولید بریکت آهن مورد استفاده قرار می گیرد. بازرگانی فروش نرمی آهن اسفنجی از ایده های متنوع برای معرفی این نوع کالا ها استفاده می نماید تا بتواند در تمامی جهات خریداران این محصول را تحت پوشش قرار داده و بهترین کالا ها را در این زمینه در اختیار آنها قرار دهد.

بازرگانی فروش نرمه آهن اسفنجی عیار بالا

اطلاعاتی درباره نرمه آهن اسفنجی کنسانتره

اطلاعاتی درباره نرمه آهن اسفنجی کنسانتره نرمه آهن اسفنجی کنسانتره جزو تولیدات واحد های احیای مستقیم است که در کیفیت ها و معیار های متنوع معرفی می گردد. این محصول در راستای این که جزو محصولات فرعی به حساب می ‌آید از قیمت فروش مناسبی برخوردار است و استفاده از آن در صنایع تولید محصولات و کالا های دیگر از نظر اقتصادی برای تولید کنندگان ارزش بسیار زیادی دارد.

از مهمترین کاربرد های نرمه آهن اسفنجی کنسانتره می ‌توان به استفاده از آن در تولید بریکت های آهن اشاره کرد. از دیگر کاربرد های عمده نرمی آهن اسفنجی می توان به استفاده از آن در تولید خودرو های مختلف اشاره کرد که معمولا از این محصولات برای تهیه‌ ی لنت ترمز متالیک و نیمه متالیک استفاده می شود.

نرمه آهن اسفنجی معمولاً بر اساس درصد متالیزاسون و نوع برند تولید کننده در قیمت های متنوع ارائه می گردند و افراد بر اساس قیمت این محصولات می ‌توانند در موقعیت ‌ها و در صنایع مختلف آنها مورد استفاده قرار دهند.

قیمت انواع نرمه آهن اسفنجی عیار بالا

قیمت انواع نرمه آهن اسفنجی عیار بالا قیمت نرمه آهن اسفنجی عیار بالا همان طور که در مبحث قبلی اشاره کردیم بر اساس بررسی کیفیت این محصول مورد تعیین قرار می‌ گیرد و پارامتر های مانند میزان عناصر ناخالصی، درصد متالیزسیون و میزان رطوبت و پارامتر های بسیار زیادی دیگر تعیین می گردد. علاوه بر این موارد قیمت این محصولات وابسته به نوع شرکت‌ های احیای مستقیم نیز در رقم های متفاوتی معرفی می ‌گردد و شرکت ‌های تولید کننده این محصولات را معمولاً در عیارهای بالا ارائه می ‌دهند، قیمت ‌های متفاوتی برای فروش آن در نظر می گیرند.

قیمت انواع نرمه آهن اسفنجی در عیار های مختلف رابطه مستقیم با نحوه فروش این نوع کالا ها دارد و در صورتی که از فرآیند های عرضه مستقیم برای معرفی این کالا ها استفاده شود، مسلماً قیمت های متناسب تر و ارزان تری برای این محصولات در نظر گرفته می شود. لازم به ذکر است که بدانید تعیین میزان عیار و کیفیت نرمه آهن اسفنجی توسط متخصصین در این زمینه انجام می ‌شود و قیمت این کالاها نیز باید بر اساس نظر همین متخصصی مشخص شود.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید