صادرات میلگرد به عمان

صادرات میلگرد به عمان علاوه بر کشورهای ترکیه و عراق از ایران سالانه در حجم بالایی انجام می گیرد. کشورهای عربی از بازارهای صادراتی انواع مقاطع فولادی تولید ایران هستند.

صادرات میلگرد به عمان به همراه انواع محصولات فولادی در سال های اخیر رشدداشته است. در سال 1396 صادرات فولاد به عمان از کشورمان به حدود 700 هزار تن رسیده است که نسبت به سالهای قبل روند صعودی نشان داده است.

صادرات آهن و فولاد به عمان از خرمشهر راه اندازی خطوط کشتیرانی خرمشهر به بند صحار عمان با سرمایه گذاری این کشور دومین راه پس از خظ کشتیرانی بندعباس است که امکان صادرات آهن و فولاد به عمان و یا دیگر تولیدات کشورمان به عمان را تسهیل نموده است. البته راه اندازی خطوط کشتیرانی بندر چابهار نیز در دستور کار قرار دارد.

صادرات میگرد میگرد از مهمترین مقاطع فولادی تولید شده در ایران است که در ساختمان سازی، ساخت پل ها و سازه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. خوشبختانه کیفیت خوب میگرد تولید شده در کارخانه های فولادسازی ایران از نظر خواص مکانیکی، استقبال کشورهای خارجی در واردات میگرد ایران را سبب شده است.

علاوه بر کشور عمان از مقاصد صادرات میلگرد می توانیم به کشورهای ترکیه و عراق اشاره کنید.

شرکت آهن و فولاد سیمرغ آماده صادرات میگرد و تحویل آن در fob بنادر بندر عباس، خرمشهر و چابهار می باشد. راه های ارتباطی شرکت آهن و فولاد سیمرغ در زیر درج شده است.

کشورهای عربی جزو مقاصد صادراتی میلگرد می باشند. انواع میلگرد برای صادرات آماده‌ سازی می‌ شود. صادرات میلگرد به عمان به حدود ۷۰۰ هزار تن رسیده است.

صادرات میلگرد به عمان

معرفی انواع میلگرد فولادی

معرفی انواع میلگرد فولادی میلگرد ها یکی از محصولات کامپوزیتی هستند که سطح مقطعی آنها دایره‌ ای و توپر است. معمولاً بیشتر مدل های آجدار آنها برای مصارف ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد. در اکثر مواقع برای اینکه میلگرد ها را بسازند از فولاد ها استفاده می کنند. فلزات دیگر هستند که می توان از آنها برای ساخت میلگرد استفاده کرد. در حالت کلی اگر بخواهیم که میلگرد ها را به چند دسته بندی تقسیم کنیم می‌ توان آنها را در عنوان هایی مانند میلگرد ساده و میلگرد آجدار تقسیم بندی کرد. میلگرد های کلاف نیز جزو دسته بندی هایی برای این محصول قرار گرفته است.

همچنین یک سری از متخصصین معمولاً عواملی مانند طول، جنس و قطر را نیز جزو معیارهایی می‌ دانند که می توان میلگرد ها را با آن دسته بندی کرد. در حالت کلی مهمترین نوع، میلگرد های اروپایی، مدل های گالوانیزه، فایبرکلاس ، اپوکسی و فولاد کربن دار هستند. برای مثال میلگرد های اروپایی جزو مقاوم‌ ترین نوع میلگردهایی هستند که در سطح جهانی شناخته شده هستند . با توجه به این که مقاومت بالا است، سطح دسترسی به آن راحت است و راه را برای کاربران آسانتر می کند. هر کدام از مدل های دیگر انواع میلگرد فولادی که نام برده شد برای خودشان شناخته شده هستند.

کاربرد صنعتی میلگرد فولادی

کاربرد صنعتی میلگرد فولادی میلگرد ها جزو محصولات فولادی هستند که اصلی‌ ترین وظیفه ای که برای آنها توصیف شده است این است که بتوانند مقاومت کششی پایینی که در برخی از بتن ها وجود دارد را به صورت مناسبی برای سطح ساختمان‌ ها جبران نمایند. این محصولات به آرماتور نیز معروف هستند. مهمترین کاربرد میلگرد فولادی که شناخته شده است در ساختمان سازی است. واقع میلگرد ها جزو جدایی ناپذیری از صنعت ساختمانی شناخته شده‌ اند و کاربرد آنها فوق العاده زیاد و اساسی است. معمولاً در تولید بتن هایی که به نام بتن آرمه معروف هستند نیز از میلگرد آجدار استفاده می شود.

مصالح بسیار زیادی وجود دارند که می توان از آنها برای ساخت این بتن ها استفاده کرد. به دلیل اینکه ضریب انبساط دمایی در میلگرد ها مناسب می باشد باعث می‌ شود که تنش های درونی که در بتن آرمه وجود دارد را کم تر کند. میلگردهایی که به عنوان میلگردهای حرارتی شناخته شده هستند نقش آنها به عنوان نقش سازه ای نیست. برخی از اوقات برخی از مهندسان به اشتباه آن را در طراحی و اجرا به کار می برند. باید در نظر گرفت که درهر کاربردی که قرار است برای محصول استفاده شود، به تمام عوامل آن توجه شود.

قیمت میلگرد به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت میلگرد به چه عواملی بستگی دارد؟ قیمتی که تحت عنوان قیمت میلگرد شناخته شده است، با توجه به اینکه کارخانه‌ های تولیدکننده چه مقدار ارزش افزوده را در نظر می‌ گیرند و با توجه به اینکه قیمت تمام شده که برای محصولات اولیه وجود دارد چقدر است بر محصولات گذاشته می شود. برای اینکه برآورد قیمتی برای این محصولات در دقیق ترین حالت ممکن انجام گیرد، نیاز می باشد که وزن دقیقی که برای این میلگردها وجود دارد ابتدا مورد بررسی و ارزیابی قرار بگیرد .

وزن میلگرد ها باید با ترازو های کاملا صنعتی و در شرایط کاملاً درست انجام بشود تا از لحاظ قیمتی مشکلی در آنها صورت نگیرد . مدل مورد دیگری که بر قیمت‌ ها تأثیر می‌ گذارد در نوع این سری از میلگرد ها می باشد. برخی از مدل‌ های میلگرد ها در کشور ما ساخت آنها متوقف شده است و یا از اول انجام نمی گرفته است که به همین خاطر ما مجبور هستیم که یا این محصولات را استفاده نکنیم و یا اگر در شرایط خاص نیاز باشد، آنها را واردات کنیم. با توجه به نوع واردات محصولات قیمت‌ ها کمی بالاتر و یا پایین تر می‌ آید.

بحث های زیادی بر روی قیمت میلگرد همه سال اتفاق می‌ افتد و ما در سالی که پیش رویمان داریم قیمت تمام شده برای این محصول تغییر محسوسی را نداشته است. هرکدام از مدل های محصولاتی که شناخته شده هستند، از لحاظ قیمتی در شرلیط مخصوصی کاملا قرار می گیرند. این شرایط سبب می شود که در بازار فروش میلگرد ما همیشه یک سری نوسانات ریالی را به چشم خودمان ببنید. این نوسانات کار را برای مشتریان سخت تر می کنند. صادرات میلگرد به عمان از عوامل تاثیر گذاری است.

خرید عمده انواع میلگرد از ایران

خرید عمده انواع میلگرد از ایران در یک سری شرایطی که به وجود می‌ آید مصرف‌کننده باید نوع محصولاتی که قرار است مورد استفاده خود قرار دهد را تعیین کند . به عنوان مثال محصولی مانند میلگرد باید توسط مصرف کننده و مهندسینی که این محصول را به کار می‌ برند باید کاملاً بررسی شود. در بحث خرید میلگرد فولادی شاهد این هستیم که عمدتاً برای خرید عمده میلگرد مراجعه می‌ کنند. این سطح خریدی که برای مشتریان وجود دارد تعیین‌ کننده بسیاری از ملزومات می باشد .

به عنوان مثال تولیدکننده می داند که مشتری نیاز دارد که از انواع میلگرد فولادی به صورت عمده استفاده کند. وقتی که این نیاز را شناسایی می‌ کند می‌ تواند که تسهیلاتی را برای تولید این محصولات بیاندیشد و بتواند که در زمان مناسب و در موقعیت مناسب شرایط را برای خرید مشتریان آماده سازی بکند. معمولا برای خرید عمده این محصولات مزایده و مناقصاتی نیز آغاز می‌ شود که توسط شرکت‌ های برتری این فعالیت‌ ها انجام می گیرد.

معمولا برای درصد بالای مشتری‌ مداری برای همه شرکت‌هایی که امکان خرید عمده را به وجود آورده اند مهم است. . این شرکت ها در پی آن هستند که فعالیت‌ های الکترونی خودشان را بیشتر کنند. فعالیت های الکترونیکی در بستر اینترنت باعث می‌ شود که عملکرد به صورت مناسبی شفاف‌ سازی بشود و مشتری کاملاً با تولید کننده ارتباط تنگاتنگی را داشته باشند. ارائه همه نوع محصولات توسط شرکت کنندگان عمده مهمترین هدف می باشد.

برای افرادی که می‌ خواهند خرید عمده محصول را داشته باشند باید که به صورت هفتگی آنالیز قیمتی را انجام بدهند تا از بالا و پایین رفتن خبردار شوند و از نوساناتی که برای قیمت تا آخر انجام می شود آگاهی پیدا کنند. معمولاً محصولاتی که خرید عمده می شوند در بیشتر پروژه های دولتی نیز استفاده می‌ شوند و عمدتا شرکت‌ های خصوصی نیستند که این محصولات را نیاز دارند که خریداری و استفاده کنند. در صادرات میلگرد به عمان معمولا خرید و فروش عمده است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما