قیمت نرمه اهن اسفنجی

قیمت نرمه اهن اسفنجی با عیار 65.44 درصد (این درصد مشخص کننده ی درصد آهن کل موجود در نرمه است) با درصد 0.47 اکسید آهن (FeO) و رطوبت زیر 0.22 درصد در حدود 10.000 ریال به ازای هر کیلوگرم اعلام شده است.

قیمت نرمه آهن اسفنجی را اغلب بر اساس آنالیز و عیار آن تعیین می کنیم. نرمه آهن اسفنجی برای تولید بریکت مورد استفاده قرار می گیرد و بریکت نرمه آهن اسفنجی به عنوان ماده شارژی وارد واحد فولادسازی می شود، بنابراین بالاتر بودن عیار آن به معنی بالا بودن ارزش آن و لذا بالاتر بودن قیمت نرمه آهن اسفنجی است. البته نرمه آهن اسفنجی کاربردهای صنعی دیگری نیز دارد. به عنوان مثال ماده اولیه در تولید لنت خودرو متالیک است.

فروش نرمه اهن اسفنجی فروش نرمه آهن اسفنجی در حجم بیست هزار تن در هر ماه آماده فروش است. آنالیز محصول را در جدول زیر می توانید مشاهده کنید. عیار نرمه آهن اسفنجی موجود در حدود 65.44 درصد می باشد.

حداقل بارگیری از محصول حتی در صورت درخواست نمونه یک سرویس معادل 24 تن می باشد. چنانچه نیاز به دریافت نمونه بار جهت آنالیز آن دارید لطفا با کارشناس فروش تماس بگیرید، امکان و یا عدم امکان ارسال سمپل برای هر مورد بررسی شده و اعلام خواهد شد.

در حال حاضر امکان فروش نرمه آهن اسفنجی در تناژ بیست هزار تن را داریم.

فروش و ارائه نرمه آهن اسفنجی به صورت مستقیم مشتری را در بهترین شرایط خرید قرار می دهد و باعث می شود با پایین ترین قیمت بتواند بهترین و با کیفیت ترین نوع این محصول را خریداری نمود، خرید بی واسطه در واقع مشتری را به فروشنده معتبر مرتبط می سازد و تنها با این روش است که می توان خریدی ویژه و ارزان قیمت و راحت را با اطمینان خاطر تجربه نمود.

قیمت نرمه اهن اسفنجی

خصوصیات نرمه آهن اسفنجی

خصوصیات نرمه آهن اسفنجی

نرمه آهن اسفنجی چه خصوصیاتی دارد؟ جهت دریافت این سوال با ما همراه باشید تا با مشخصات و خصوصیات این محصول آشنا شده و کاربردهای این نوع محصول را برای شما توضیح دهیم.

بدون شک همه ی شما عزیزان می دانید که این نرمه آهن های امروزی مهمترین محصولات برای تولید و ساخت انواع و اقسام فولاد ها می باشند، موقعی که سنگ آهن ها را از معادن بزرگ استخراج میکنند عملیات و تغییرات بسیار بزرگی را بر روی آن ها انجام می دهند و در نهایت به نرمه آهن های اسفنجی تبدیل خواهند شد، پس تولید کننده فولاد برای این که تولیدی با کیفیت و مرغوب داشته باشد باید برترین نوع این محصول که در واقع مواد اولیه تولیدات مختلف است به کار گرفته شود.

از خصوصیات نرمه آهن اسفنجی این است که دارای مقدار زیادی آهن خالص می باشد به گونه ای که یک جایگزین عالی برای آهن قراضه به شمار می آید و دارای ترکیباتی مانند گوگرد، فسفر و اکسید و سیلیسیم است که گوگرد از مهمترین ترکیبات این نوع نرمه آهن ها به شمار می روندو امروزه از این نوع محصولات آهنی در صنایع های مختلفی از جمله صنایع ذوب آهن استفاده های فراوانی می شود و مهمترین کاربرد آن نیز برای ساخت آهن ها و فولاد ها می باشد، کارخانه ها و مراکز تولیدی صنایع آهن آلات و ضایعات آهنی مشتریان دائم این نوع نرمه آهن ها به شمار می روند.

بریکت نرمه آهن اسفنجی چیست؟

بریکت نرمه آهن اسفنجی چیست؟

بریکت نرمه آهن اسفنجی در واقع همان خاک آهن می باشد که ترکیبات دیگری را نیز در خود دارد و با استفاده از فشرده سازی آن را به شکل های مختلف در می آورند و از آن برای تولیدات دیگر در کارخانه های آهن و فولاد استفاده می شود و با استفاده از آن تولیدات مختلفی ارائه می گردد.

این محصول به صورت بریکت سرد و گرم تولید می گردد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارد و در تولیدات مختلفی به کار گرفته می شود، بریکت نرمه آهن اسفنجی در واقع همان آهن اسفنجی است با این تفاوت که این محصول از خرده ریز های آهن اسفنجی در اثر فشرده سازی تولید شده است و کیفیت و میزان آهن آن به آهن اسفنجی که از آن به دست آمده است بستگی دارد.

بریکت سرد به این معنا است که تولید بریکت در دمای معمولی شکل می گیرد و در بریکت گرم آن را حرارت می دهند و سپس آن را فشرده سازی می نمایند، میران کیفیت آن به میزان آهنی وجود دارد که در آن می باشد هر چه آهن موجود در آن بیشتر باشد کیفیت آن بالاتر است و محصولی که از آن تهیه می شود از مرغوبیت و استحکام بالاتری برخوردار است.

بریکت آهن اسفنجی کاربرد مختلفی دارد و در تولیدات مختلفی به کار می رود و به دلیل این که کیفیت تولیدات فولاد و کارخانه های مختلف آهن به این محصول بستگی دارد باید هنگام خرید آن دقت کرد که آن را از مراکز فروش معتبر خریداری نمود تا از نظر کیفیت در سطح بالاتری قرار داشته باشد.

کاربرد نرمه آهن اسفنجی در صنعت

کاربرد نرمه آهن اسفنجی در صنعت

هنگامی که سنگ آهن را در معرض استخراج مستقیم قرار می دهند، محصولی به دست می آید تحت عنوان آهن اسفنجی است که امروزه از اهمیت آشکاری برخوردار می باشد و به عنوان مواد اولیه در بسیاری از کارخانه آهن و فولاد مورد استفاده قرار می گیرد و کاربرد مختلفی دارد.

این محصول به دلیل این که جایگزینی عالی برای قراضه آهن محسوب می شود و با قیمتی مناسب تر به دست تولید کنندگان می رسد بسیار مورد توجه می باشد و هر چه از نظر کیفیت و میزان آهنی که در آن وجود دارد در سطحی بالاتر قرار بگیرد محصولی که از آن به دست می آید مرغوب تر و با استحکام تر خواهد بود.

از کاربردهای این محصول می تواند به تولیدات فلز و فولادی اشاره کرد که از آن به دست می آید در واقع به عنوان مواد اولیه در بخش های صنعتی فولاد و آهن به کار می رود و از آن انواع محصولات و تولیدات آهنی و فولادی تهیه می گردد و می توان گفت چرخه بسیار از کارخانه ها و تولیدات فلزی بر این محصول می چرخد.

بنابراین می توان گفت نرمه آهن اسفنجی محصولی مهم و قابل توجه می باشد که در تولیدات مختلفی به کار می رود و از آنجایی که مواد اولیه بسیاری از کارخانجات می باشد هر چه میزان آهن آن‌ بیشتر باشد محصولاتی که از آن تهیه می گردد از نظر کیفیت در سطحی بالاتر قرار دارد و همه تولید کنندگان برای بالا بردن تولید خود همیشه به دنبال دست یافتن به بهترین نوع آن می باشند تا کیفیت محصول خود را بالا ببرند.

خرید مستقیم نرمه آهن اسفنجی

خرید مستقیم نرمه آهن اسفنجی

ابن روزها تمام مردم به دنبال این هستند تا بتوانند محصولات و تولیدات مورد نظرشان را با بهترین روش های ممکن خریداری کنند به گونه گونه که هم کیفیت برتر و مطمئن را به دست آورند و هم این که آن را با قیمتی مناسب خریداری نمایند و خرزد مستقیم تنها روشی است که می تواند به مشتری این اطمینان را بدهد که خریدی با کیفیت و ارزان خواهد داشت.

خرید نرمه آهن اسفنجی از فروشندگان و مراکز تولید برتر و معتبر بهترین انتخاب است برای مشتریانی که به دنبال بهترین کیفیت هستند که مشتری می تواند از طریق سایت و به صورت آنلاین آن را خریداری نماید.

امروزه فروش بریکت نرمه آهن اسفنجی در مراکزی صورت می گیرد که تولید کننده آن می باشند و به صورت‌ اینترنتی آن را ارائه می دهند، خرید اینترنتی بسیار راحت انجام می گیرد و مشتری از راه دور می تواند با فروشنده در ارتباط باشد و در کم ترین زمان بهترین و مرغوب ترین کیفیت را خیلی راحت و ارزان خریداری کند و به دلیل این که این مراکز فروش خود تعیین کننده قیمت آن می باشند خرید از آنها بسیار به صرفه است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما