خرید پوسته اکسید آهن پوسته شمش

خرید پوسته اکسید آهن یا پوسته شمش توسط کارخانه های فولادسازی انجام می گیرد که از این محصول جهت استفاده به عنوان شارژ ذوب در کوره استفاده می کنند. هر سه نوع کوره بلند، کوره قوس و کوره القایی حت شرایطی و به صورت میلکس با اهن قراضه می توانند مصرف کننده پوسته اکسید آهن باشند.

پوسته اکسید آهن که به پوسته شمش نیز معروف است، در اکثر مواقع دارای درصد خلوص بیش از 73 درصد است. بنابراین این محصول قابلی استفاده به عنوان شارژ کوره های ذوب را دارد. فولاد مبارکه اصفهان یکی از بزرگترین کارخانه هایی است که مصرف کننده و خریدار پوسته اکسید اهن پوسته شمش است. چندین سال است که این کارخانه از پوسته اکسید آهن به عنوان شارژ کوره استفاده می نماید و از این طریق صرفه جویی خوبی از نظر بازگشت ضایعات خط به زنجیره تولید و کاهش خرید اهن قراضه می نماید.

خرید پوسته اکسید آهن برای کوره قوس و القایی امکان استفاده از پوسته اکسید آهن در کوره های قوس و القایی نیز وجود دارد. با این حال قبل از استفاده انبوه توصیه می شود تست شده و مورد بررسی بخش کنترل کیفیت و بخش توسعه و حقیق شرکت مصرف کننده قرار بگیرد. تجربه نشان دهنده مناسب بودن مصرف این محصول در کوره قوس بوده است. برای کوره القایی استفاده از این محصول باید با تلفیق آهن قراضه انجام بگیرد.

جهت بررسی عملکرد خط تولید و ذوب ریزی خود می توانید قبل از اقدام به خرید انبوه و بستن قرارداد، اقدام به خرید ظرفیت های محدودتر نموده و در صورت تایید و دریافت پاسخ مثبت، سفارش خود را ثبت نمایید. چنانچه سابقه استفاده از پوسته اکسید آهن در فرآیند ذوب کارخانه تان را دارید، بدون نگرانی می توانید از محصول مورد عرضه ما استفاده کنید. برای دریافت انالیز پوسته اکسید اهن مورد عرضه توسط شرکت آهن و فولاد سیمرغ و استعلام قیمت روز، لطفا از طریق مسیرهای ارتباطی زیر با بخش فروش شرکت در ارتباط باشید.

خرید پوسته اکسید در شرکت ما با شرایط مطلوب و بسیار مناسب انجام می‌شود و این پوسته های اکسید آهن صادراتی توسط شرکت ما با هزینه های بسیار مقرون به صرفه در اختیار مشتریان خود قرار می‌گیرد و این امر موجب شده تا شما بتوانید نسبت به خرید حضوری با قیمت کمتری این محصول را خریداری کنید و همچنین وقت خود را صرف رفتن به مراکز فروش حضوری نکرده و در هر مکانی که قرار دارید سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات شرکت ما بهره لازم را ببرید.

خرید پوسته اکسید آهن پوسته شمش

پوسته اکسید آهن چیست؟

پوسته اکسید آهن چیست؟ به ترکیب شیمیایی به وجود آمده از آهن و اکسیژن، اکسید آهن گفته می شود که در فرایند تولید با استفاده از برخی روش ها به صورت پوسته تهیه می شود. در اصل پوست اکسید آهن در مراحل و فرایندهای ریخته گری توسط افراد باتجربه و متخصص در این زمینه از سطح محصول مورد نظر در دمای بسیار بالا جدا و تولید شده و سپس در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

از مشخصات ظاهری این محصول می توان به: برخورداری از نوع مگنتیت آبی رنگ، وجود یک پوسته خارجی بسیار نازک که با چشم معمولی قابل مشاهده نمی باشد و تنها با دستگاه های مخصوص می توان این پوسته نازک خارجی را مشاهده کرد و غیره اشاره کرد.

پوسته اکسید آهن با توجه به مشخصات ظاهری خود از جمله رنگ بندی، روش تولید، میزان ظرافت و ضخامت و غیره دارای انواع مختلفی می باشند که از جمله آنها می توان به اکسید های زرد، سبز رنگ، اکسید آهن اخرا و غیره اشاره کرد که هر یک از این نمونه ها، ویژگی های مربوط به خود را دارا می باشند. استفاده در ساخت انواع نوارهای مغناطیسی، در ریخته گری صنایع، بهره گیری از این پوسته ها در میکروب شناسی و غیره از کاربردهای رایج و بسیار مهم این محصول می باشد.

آیا میدانید کاربرد پوسته اکسید آهن چیست؟

آیا میدانید کاربرد پوسته اکسید آهن چیست؟ درصد آهن موجود در پوسته اکسید آهن بالای ۷۰ درصد است که در صنعت فولاد سازی قابلیت بازیابی دارد و در کوره های ذوب بلند می توان از آن استفاده کرد همچنین برای کوره های قوس الکتریکی و القایی باید حتما با احتیاط و با کنترل واحد کیفی هر کارخانه مورد استفاده قرار گیرد.

این پوسته های اکسید آهن به رنگ آبی خاکستری و یا رنگ استیل است که یک پوسته نازک نارنجی رنگ نیز دارد که حتما باید با چشم مسلح آن را مشاهده کرد و این ماده در تمامی محصولات فولادی در روش نورد گرم وجود دارد و درصد خلوص آهن در آن بسیار مهم است.این پوسته ها در فرایند ریخته گری نیز استفاده می شوند و استفاده دیگر در صنعت فروسیلیس است که بسیار زیاد انجام می شود و به دلیل وجود آهن و سیلیسیم که درصد بالایی در اکسید آهن دارند می توان در صنعت فروسیلیس از آن استفاده کرد.

این ماده هرچه درصد خلوص بالایی داشته باشد آماده صادرات است و برای صادرات به کشورهای دیگر مناسب می باشد تا در آنجا بازار فروش خوبی داشته باشد و در صنایع مختلف بتوانند از آن استفاده کنند همچنین در کوره های ذوب نیز قابل مصرف باشند که بتوانند محصولات مختلفی توسط آن ها تولید کنند. شرکت پوسته اکسید در کشور سعی بر این دارد که این پوسته ها را با کیفیت بالا تولید کند و در سراسر کشور پخش کرده تا رضایت همه مصرف کنندگان را در صنایع فولاد سازی و ذوب جلب کند

دریافت آنالیز پوسته اکسید آهن

دریافت آنالیز پوسته اکسید آهن آنالیز پوسته اکسید آهن از طریق این مجموعه در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.پوسته اکسید آهن صادراتی، محصولی به شدت قوی و کاربردی به حساب می آید که با استفاده از مدل ها و ساختار های مختلف این محصول فوق العاده، شما می توانید فعالیت های متنوعی را انجام دهید. پوسته های اکسید می توانند به شدت برای صنایع مختلف ایرانی همچون صنعت فولاد به شدت کاربردی باشند.

جالب است بدانید که شرکت های طراحی کننده این محصول، از روش های مختلفی استفاده می کنند. این محصول می توانند با استفاده از نورد و فورج شمش های فولادی به دست بیایند. شرکت ها و کارخانه های تولیدی، به یک سری مواد اولیه برای فعالیت کافی نیاز دارند. برخی از آنها برای کار درست به مدل های مختلف پوسته اکسید آهن صادراتی نیاز دارند و در نتیجه، آنها باید از این محصول مهم استفاده نمایند.

همانطور که می دانید پوسته اکسید آهنی، مقادیر زیادی از آهن را در خود دارد و در هر صنعتی که نیاز به استفاده از آهن باشد، مورد استفاده قرار می گیرند. این پوسته ها حاصل نورد قطعات آهنی از جمله شمش ها می باشند. در واقع زمانی که این قطعات، در حرارت بسیار بالا، ریخته گری و نورد می شوند، این پوسته ها از سطح آن ها جدا می شود.

این پوسته های اکسیدی به عنوان ضایعات از خط تولید سازه های فولادی خارج می شوند. بازیافت این پوسته های اکسید آهن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در واقع این پوسته های آهنی کاربردهای وسیع و گسترده ای را در مصارف متعدد از خود نشان می دهند. موارد کاربرد پوسته اکسید آهن صادراتی بسیار است. از مهمترین آن ها می توان به استفاده از آن ها در تولید فروسیلیس اشاره کرد.

همچنین در ساخت کوره های بلند هم از آن ها استفاده خواهد شد. با توجه به اینکه پوسته های اکسید آهن بیش از 70 درصد از آهن را در خود جای داده اند، مقاومت و استحکام بسیار زیادی دارند. لذا بهره مندی از آن ها برای مصارف متعدد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. کسانی که در این جوزه فعالیت می کنند و با سازوکارها و روش های استفاده از پوسته اکسید آهن صادراتی آشنا هستند، به خوبی می دانند که برای انتخاب بهترین نمونه از پوسته اکسید آهن، می بایست کیفیت آن مورد بررسی قرار گیرد و اصالت این پوسته ها تائید شود.

قیمت روز پوسته اکسید آهن

قیمت روز پوسته اکسید آهن قیمت پوسته اکسید آهن عمده نسبت به سایر روش های خرید و فروش بسیار مناسب و ارزان تر است که بدون شک دلیل اصلی آن خریداری مقدار زیادی از این محصول در مدت زمان کوتاه می باشد. اگر شما عزیزان نیز قصد خریداری این نوع اکسید های آهن را با قیمت عمده دارید، می توانید در اسرع وقت به سایت و فروشگاه اینترنتی و غیر حضوری ما مراجعه نمایید و سپس از طریق فروشندگان نسبت به خریداری آن اقدام نمایید.

قیمت این محصول پس از تکمیل تمامی فرایندهای تولید و بسته بندی در کارخانه های مربوطه توسط افراد و صاحب نظران فعال در این حوزه مشخص و تعیین می شود و سپس طی بیانیه ای به مراکز مربوطه ابلاغ می گردد. از جمله موارد تاثیر گذار بر نرخ این نوع محصول: تورم و نوسانات موجود در بازارهای خرید و فروش، برند و مارک، موارد استفاده، میزان کیفیت و مرغوبیت، میزان عرضه و تقاضا، روش های خرید و فروش و غیره می باشد. برای اطلاع از قیمت دقیق و روز این محصول می توانید به انواع مراکز و سایت های خرید و فروش اینترنتی و آنلاین از جمله سایت ما مراجعه کرده و از نرخ آن مطلع شوید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما