لیست موجودی های روز:

No data

تهیه عمده میلگرد صادراتی در بازار داخلی

آنچه در این مقاله می خوانید...

فرآیند تولید میلگرد صادراتی درجه یکفروش ویژه میلگرد صادراتی در شهر یزد

تولید میلگرد صادراتی یکی از تولیدات پر رونق و سود آور برای کشور است. شرکت های بازرگانی این محصولات را به کشور های عراق، ترکیه، قطر، گرجستان، ارمنستان، ترکمنستان، کویت، عمان، افغانستان، پاکستان، قبرس شمالی، سوریه و … صادر می کنند.

تهیه عمده میلگرد صادراتی در بازار داخلی

فرآیند تولید میلگرد صادراتی درجه یک

فرآیند تولید میلگرد صادراتی درجه یک فرآیند تولید میلگرد صادراتی درجه یک، از مهمترین موضوعاتی است در کیفیت و قیمت میلگرد تاثیر مستقیم دارد چرا که اساس ساخت و استفاده میلگرد یا آرماتور در سازه، افزایش مقاومت کششی بتن می باشد.

از کاربرد های میلگرد، علاوه بر استفاده در بتن، می توان شبکه بندی، تقویت کننده ، نگهدارنده و لوازم تزئینی را نام برد که نوع کاربرد نیز در کیفیت و انتخاب روش تولید آن تاثیرگذار است.

انواع میلگرد بر اساس شکل ظاهری متفاوت تولید و به کشور های مختلف براساس استاندارد های تعیین شده به فروش می رسد.

فروش ویژه میلگرد صادراتی در شهر یزد

فروش ویژه میلگرد صادراتی در شهر یزد هدف فروش میلگرد صادراتی، فروش محصول تولید شده توسط کارخانجات داخلی در فروش آن در بازار های جهانی و معرفی این شرکت ها در سطح جهانی می باشد.

در واقع تیم صادراتی این مجموعه توانایی صادرات میلگرد و سایر محصولات فولادی به کشورهای همسایه را دارد. لازم به ذکر است که صادرات این محصول دارای پیچیدگی های زیادی بوده و نیازمند تیم تخصصی و حرفه ای می باشد خصوصا اینکه عواملی همچون اقتصاد، سیاست و همچنین قیمت میلگرد بر روند صادراتی این محصول تاثیر بسزایی دارد. کارشناسان مرکزآهن همواره در تلاش هستند تا در شرایط بحرانی و با وجود تغییرات در شرایط سیاسی و اقتصادی به گونه ای عمل کنند تا کمترین خدشه به روند صادرات این محصول وارد گردد. 

باید توجه داشته باشید که قیمت ها در این کشور چندان واقعی نبوده و صادرکنندگان نباید ملاک صادرات خود را قیمت های رایج در بازار این کشور قرار دهند. نکته دیگری که لازم است در خصوص صادرات به این کشور بدانید شرایط خاص و بسیار سنگین مالیات در این کشور بوده که به صورت ماهیانه دریافت می گردد. مشکل مالیاتی یکی از معضلات بزرگ صادر کنندگان میلگرد به کشور ترکیه می باشد. 

صادرات میلگرد و چگونگی روند آن بستگی به اوضاع اقتصادی، حوادث و جریانات سیاسی، رقابت سایر مواد جانشین و بالاخره سطح قیمت فولاد دارد.

عوامل اقتصادی

وضعیت اقتصادی هر کشور و به طور کلی اوضاع اقتصادی جهان، تاثیر عمده ای بر سطح تقاضای داخلی و خارجی فولاد گذاشته و در نتیجه بر چگونگی صادرات میلگرد در ممالک صادر کننده تاثیر مهمی دارد.

در کشور های سرمایه داری، به دلیل بروز نوسانات اقتصادی و جایگزینی متناوب بهبود و رکود اقتصادی، کل مجموعه اقتصاد دستخوش دگرگونی های اساسی و ادواری است. در هنگام اوج فعالیت های اقتصادی، سطح تقاضا برای کالا ها و خدمات به قدری بالا است که ممکن است کمبود عرضه نیز پدیدار گردد. اما در زمان رکود فعالیت های اقتصادی، مازاد عرضه خود بزرگ ترین مانع بر سر راه شروع بهبود اقتصادی است.

صادرات فولاد نیز در این کشور ها، دستخوش چنین تغییراتی است. افزایش و یا کاهش میزان صادرات فولاد، بستگی زیادی به چگونگی سطح تقاضای موثر برای آن دارد و سطح تقاضای موثر نیز خود تابعی از چگونگی وضعیت اقتصادی می باشد.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: sales@ironmetal.ir

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید