توزیع کننده میلگرد ضد زنگ اصفهان - مجتمع صنعتی و معدنی آهن و فولاد سیمرغ

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

لیست موجودی های روز:

No data

توزیع کننده میلگرد ضد زنگ اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

3 مورد از مزایای میلگرد ضد زنگمراکز فروش میلگرد ضد زنگ اصفهان

مشخصات فنی میلگرد که باید در پروژه های ساختمانی استفاده شود توسط مهندسان پروژه تعیین می شود. اگر در این زمینه دانش کافی دارید و هنگام خرید میلگرد با شرایط و نکات مهم آشنا هستید ، می توانید خرید مطمئن تر و راحت تری را انجام دهید. از این رو برای خرید میلگرد اصفهان می توانید به سایت ما مراجعه کنید.

توزیع کننده میلگرد ضد زنگ اصفهان

3 مورد از مزایای میلگرد ضد زنگ

3 مورد از مزایای میلگرد ضد زنگ

  1. به طور کلی در ایران وقتی نام میلگرد به تنهایی به کار می رود ، به معنی میلگرد آجدار است. زیرا میلگرد آجدار در بیشتر مراحل ساخت استفاده می شود. در برخی موارد ، بسته به شرایط و نوع ساخت ، ممکن است در مورد میلگرد ساده (حرارتی) و سیم پیچ شنیده باشید. میلگرد ساده همانطور که از نامش مشخص است میلگردی است که برآمدگی و حفره ای روی سطح خود ندارد.
  2. آرماتور کویل نوعی میلگرد ضد زنگ است که به شکل سیم پیچ سیم تولید می شود و عموماً در دو نوع ساده و آجدار موجود است. تقویت کننده سیم پیچ در مواردی مانند تقویت ستون استوانه ای استفاده می شود. تقویت کننده های A2 ، A3 و A4 اصطلاحات A2 ، A3 و A4 به نوع (شبکه) میلگرد راه راه اشاره دارد و عمدتا نوع نخ روی میلگرد را تعیین می کند. تصویر زیر تفاوت این سه نوع میلگرد را نشان می دهد.
  3. شایان ذکر است که این نامگذاری بر اساس استاندارد روسی است. معادل این نامگذاری طبق استاندارد ملی ایران میلگرد A2 ، میلگرد 340 دندان ، میلگرد A3 ، 400 میلگرد دندان و 500 دندان برای میلگرد A4 می باشد. میلگرد 8 ، میلگرد 16 ، میلگرد 18 و… مطمئناً هنگام خرید میلگرد متوجه شده اید که عددی بعد از نام میلگرد بیان می شود.

آسیاب های میلگرد در کشور در اندازه های مختلف 8 تا 40 میلی متر تولید می کنند. با این حال ، ممکن است یک کارخانه فقط همه اندازه ها را تولید کند و یک کارخانه دیگر محدوده محدودی از این محدوده را تولید کند. هنگامی که تصمیم به خرید میلگرد می گیرید ، مهندسان پروژه یک لیست خرید به شما ارائه می دهند.

در بیشتر موارد ، میزان میلگرد مورد نیاز به صورت دسته ای به شما اعلام می شود ، اما برای محاسبه هزینه حمل و نقل باید وزن میلگرد را محاسبه کنید. خرید میلگرد در وب سایت اصفهان آهن در کل مراحل حساب در اختیار شما قرار می گیرد. با این حال ، شما همچنین می توانید از ماشین حساب در آن صفحه برای محاسبه جداگانه وزن میلگرد استفاده کنید.

مراکز فروش میلگرد ضد زنگ اصفهان

مراکز فروش میلگرد ضد زنگ اصفهان برخی از شرکت های تجاری علاوه بر امکانات معمول شرکت های سخت افزاری ، شرایط خاصی را نیز برای مشتریان فراهم می کنند. به عنوان مثال ، شرکت ما مشاوره خرید ، ضمانت بازپرداخت در صورت مغایرت در فاکتورها ، فروش فاکتور رسمی به شرکت ها و سازمان ها و افراد ، سفارش سریع ، مقایسه قیمت و غیره را ارائه می دهد. محصولات را ارائه می دهد از این رو برای خرید می توانید به مراکز فروش میلگرد ضد زنگ اصفهان مراجعه کنید.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید