شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

لیست موجودی های روز:

No data

خرید عمده شلاکه آهن فولاد

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با شلاکه آهن فولادفروش انواع شلاکه آهن فولاد ایرانی

شلاکه آهن فولاد در نمونه های مختلفی در دسترس قرار می گیرد که هر کدام با مشخصات خاصی در دسترس قرار می گیرند. از نظر کارایی محصولات مورد نظر در سطح عالی قرار می گیرند که با این وجود روش های مختلفی برای خریدشان دارک دیده می شود. خرید عمده شلاکه آهن فولاد به سود خریداران است و با پرداخت هزینه کمی می توانند آنها را تهیه و مورد استفاده قرار دهند.

خرید عمده شلاکه آهن فولاد

آشنایی با شلاکه آهن فولاد

آشنایی با شلاکه آهن فولاد شلاکه آهن فولاد را اگر بخواهیم معرفی کنیم باید بگوییم که در زمره ضایعات آهن قرار می گیرند که در دسته بندی ها آنها را در دسته چهار پریسه ها قرار می دهند.

محصولات مورد نظر را از حیث کارایی اگر مورد بررسی قرار دهیم در گستره وسیعی قرار می گیرد و از این موارد می توان به کاربرد شان در تولید شمش آهن اشاره کرد. در خطوط تولید آهن اسفنجی نیز از شلاکه آهن فولادی استفاده می شود.

به طور کلی شلاکه ها در دو نوع کلوخه ای و ورقه ای می باشند که از نظر درصد کربن با همدیگر فرق دارند. شلاکه کلوخه ای درصد خلوص بالاتری دارد و دلیل آن افزایش نسبت سطح به حجم و میزان چکش خواری شان می باشد.

شلاکه ورقه ای نیز به علت افزایش میزان چکش خواری انرژی کمتری در موقع ذوب شدن لازم دارد. در صنعت فولاد برای ذوب مواد اولیه از شلاکه آهن استفاده می شود که با این وجود روز به روز بر میزان تقاضای خریداران افزوده  می شود.

باکیفیت ترین نوع محصولات شلاکه بال میل شده می باشد که به سبب وجود مشتریان بسیار به طور عمده روند تولید خود را طی می کنند. لازم به ذکر است که هر چه شلاکه ها بیشتر تمیز کاری بشوند باکیفیت تر خواهند بود.

فروش انواع شلاکه آهن فولاد ایرانی

فروش انواع شلاکه آهن فولاد ایرانی شلاکه آهن فولاد ایرانی از نظر کیفی در نمونه های مختلفی می باشد که با این وجود مشتریان با قیمت های متفاوتی می توانند آنها را تهیه کنند. انواع شلاکه آهن فولاد از طریق خدمات آنلاین در دسترس قرار می گیرد تا مشتریان  با دریافت اطلاعات دقیق بتوانند آنها را تهیه کنند.

فروش از طریق این امکانات کار را برای خریداران آسان می کند و افراد در زمان کوتاه و تنها با یک کلیک می توانند آنها را سفارش دهند. فروش شلاکه آهن اغلب به صورت عمده انجام می شود و با این وجود شرایط برای خرید ارزان قیمت محصولات فراهم می آید.

شلاکه آهن ایرانی را کارخانه های مختلفی آماده فروش می کنند و برای تکمیل اطلاعات مشتریان لیستی از قیمت ها را ارائه می کنند تا افراد قبل از هر اقدامی بتوانند اطلاعات خود را کامل کنند.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید