شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

لیست موجودی های روز:

No data

خرید کلی شمش فولاد اردکان

آنچه در این مقاله می خوانید...

مزیت های خاص شمش فولاد کم کربنتوزیع کننده شمش فولاد اردکان

شمش فولادی محصولی بسیار پرکاربرد است که امروزه به دو دو صورت شمش فولادی نرم و سخت در بازار می توان آن را یافت. روش های مختلفی برای تهیه آن در نظر گرفته شده؛ برای مثال خرید کلی شمش فولاد اردکان، که برای تعدیل قیمتهای آن اهمیت زیادی دارد. در خرید کلی حجم وسیعی از این محصول، انتخاب شده و به مشتریان ارائه می گردد تا بدین ترتیب رضایت او جلب گردد. این روش این روزها برای بسیاری از صنایع مربوطه اهمیت یافته و آنها را برای امتحان کردن این شیوه ترغیب نموده است.

خرید کلی شمش فولاد اردکان

مزیت های خاص شمش فولاد کم کربن

مزیت های خاص شمش فولاد کم کربن در فرایندهای فولادسازی در کارخانه های مربوطه، محصولات مختلفی به دست می آید. شمش فولادی یکی از مهمترین نمونه های آن است که به راحتی قابل حمل بوده و جابجا می گردد. در واقع زمانی که فولاد مذاب در قالب منجمد گردد، شمش به دست می آید.

فولادی که در قالب شمش تولید می شود، انواع مختلفی دارد که یکی از شاخص ترین نمونه های آن، فولاد کم کربن است. این فولاد نهایتاً 3 دهم درصد کربن را در خود جای داده است.
خوب است بدانید که امتیازات بسیار مثبتی را در خصوص این دسته از شمش ها ذکر کرده اند که از مهمترین آنها افزایش خاصیت شکل پذیری و سهولت در چکش خواری آن می باشد. این موضوع اهمیت زیادی از هرنظر دارد و می تواند بسیاری از صنایع را به صورت ویژه تحت تاثیر قرار دهد.
مزیتهای خاص شمش فولاد کم کربن البته موارد دیگری را هم شامل می شود. برای مثال قیمت ارزان تر نسبت به فولاد سخت و یا کاربرد بیشتر در مقایسه با آن. شمش فولادی کم کربن البته به نام فولاد نرم هم شناخته می شود و کمتر از دیگر محصولات مشابه، در معرض خوردگی قرار خواهد داشت.
شاین ذکر است با توجه به انعطاف بالایی که در این شمش ها سراغ داریم، در مصارفی که دقت بالایی برای تولید محصولات فولادی نیاز است، استفاده از آن توصیه می گردد.

توزیع کننده شمش فولاد اردکان

توزیع کننده شمش فولاد اردکان شمش فولادی اردکان محصولی بسیار کارآمد و کاربردی ست که همگان از آن به عنوان یک محصول بسیار ارزشمند یاد می کنند. توزیع شمش فولاد از سوی این واحد، توانسته بخشی از نیاز به این شمش را در بازارهای کشورمان رفع نماید.

توزیع کننده شمش فولاد اردکان، آمادگی دارد تا با توجه به ظرفیتهایی که در این واحد وجود دارد، خدمات ارزنده ای را به متقاضیان خرید آن در نقاط مختلف از کشورمان عرضه بدارد. این ارائه کننده است که با مشتریان تعامل و ارتباط برقرار کرده و بدین ترتیب نیاز آنها را شناسایی می کند.
در ضمن باید بدانید که توزیع کننده از روش پخش و عرضه اینترنتی به این منظور بهره مند شده است.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید