شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

لیست موجودی های روز:

No data

صادرات انواع ته پاتیل فولاد عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

درباره ویژگی های ته پاتیل فولاد کنسانترهخرید مستقیم ته پاتیل فولاد عمده

ته پاتیل فولاد عمده ضایعات آهن مه در صنایع گوناگون استفاده می شود. صادرات ته پاتیل فولاد به کشورهای همسایه باعث رونق چرخه صادرات برای کشور شده و همین موضوع باعث افزایش فعالیت افراد در این زمینه شده است.

ته پاتیل فولاد قراضه های آهن هستند که از تراش آهن در فولاد سازی بدست می آید، ویژگی اصلی این محصول قابلیت ذوب و استفاده مجدد دارد به این ترتیب در صنعت های گوناگون استفاده می شود.

مهمترین کشور برای صادرات این محصول کشور چین می باشد.

صادرات انواع ته پاتیل فولاد عمده

درباره ویژگی های ته پاتیل فولاد کنسانتره

درباره ویژگی های ته پاتیل فولاد کنسانتره ویژگی بارز این محصول بازیافت ضایعات آهن یا همان ته پاتیل باعث حفظ محیط زیست می شود زیرا فرآیند آن زیست محیطی است این محصول وقتی با حرارت زیاد ذوب شود تبدیل به صفحات فلزی و قطعههای اهنی می شود و شکل جدید پیدا می کند و در صنایع به کار برده می شود.ته پاتیل معمولا از ضایعات آهن تشکیل می شود، ضایعات آهن به عنوان طلای فولاد شناخته می شود.ته پاتیل فولاد کنسانتره از کانی های موجود معدن آهن بوجود می آید که مهمترین عیار کنسانتره آهن ۶۷ درصد است.

این محصول به اندازه ای مرغوب است که در تهیه محصولات با کیفیت مورد استفاده قرار می گیرد. تولید ته پاتیل باعث حفظ محیط زیست از طریق کاهش دی اکسید کربن، انرژی، آب و … می شود. ضایعات از طریق فرآیندهای صنایع دیگر، تیرهای فلزی و تجهیزات اتومبیل و لوازم خانگی بوجود می آید.

اکثرا ته پاتیل ها خالص نیستند و ضایعات مس و سرب به آن اضافه می شود و در زمینه های گوناگون از جمله خودروسازی و هواپیما سازی استفاده می شود. ته پاتیل فولاد کنسانتره از کانی های موجود معدن آهن وجود می آید.

خرید مستقیم ته پاتیل فولاد عمده

خرید مستقیم ته پاتیل فولاد عمده ته پاتیل ها کیفیت خوبی دارند همین دلیل در میان ضایعات آهن خریداران خوبی دارد. بیشتر افراد فعال در صنعت های بزرگ این ضایعات را بصورت عمده خریداری می کنند به همین دلیل به مقدارزیاد تهیه می کنند. خرید ته پاتیل فولاد به صورت عمده به خریدار کمک می کند که بتواند ته پاتیل ها را با مقدار زیاد و ارزان خریداری کند.

از آنجایی که مردم بیشتر به دنبال خرید ارزان هستند به همین دلیل مراکز فروش این محصول را در حجم های زیاد عرضه می کنند، اهمیت این تولیدی ها باعث شده شرکت ها آن را بیشتر خریداری کنند. ته پاتیل چون از ضایعات به دست می آید قیمتش ارزان است.

با شیوع بیماری کرونا تولید فولاد آهن کاهش یافته. قیمت ته ‌پاتیل فولاد کنسانتره تحت تاثیر بازارهای جهانی مخصوصا چین می باشد. آهن چون زود زنگ می زند ته پاتیل فولاد بیشتر مورد استفاده صنایع و شرکت ها قرار می‌گیرد که در این صورت بیشتر تولید می شود.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید