صادر کننده بریکت آهن اسفنجی - مجتمع صنعتی و معدنی آهن و فولاد سیمرغ

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

لیست موجودی های روز:

No data

صادر کننده بریکت آهن اسفنجی

آنچه در این مقاله می خوانید...

3 مورد از مزایای بریکت سرد آهن اسفنجیپخش انواع بریکت آهن اسفنجی

بریکت آهن اسفنجی دارای نمونه های گوناگون با طرح و شکل مختلف است که از آن استفاده های بسیار زیادی می شود و می توان آن را در موارد مختلف مورد استفاده قرار داد و از مزیت آن بهره مند شد.

صادرکننده بریکت آهن اسفنجی تلاش دارد که این محصولات را به صورت کلی بر اساس سفارش و درخواست مشتریان و همچنین خرید دارند به بازار صادر کند و با قیمت ویژه در اختیار آنها بگذارد تا با این اقدام باعث جلب رضایت خریداران باشد.

صادر کننده بریکت آهن اسفنجی

3 مورد از مزایای بریکت سرد آهن اسفنجی

3 مورد از مزایای بریکت سرد آهن اسفنجی بریکت سرد آهن دارای مزایا و همچنین خصوصیات بسیار فراوان و متعدد است که چندین مورد از مزیت های این محصول را در این مقاله بررسی می‌کنیم و آنها را توضیح می‌دهیم تا مشتریان و خریداران با آنها آشنایی کامل داشته باشند و بتوانند با استفاده از این مزیت‌ها این محصولات را در موارد مختلف مورد استفاده قرار دهند.

اولین مزیت استفاده از بریکت سرد اسفنجی این می باشد که به علت سرد بودن این محصول معمولاً نقطه ذوب آن بسیار پایین است و می‌توان با استفاده از دستگاهی به نام کانورتر نمونه های مختلف بریکت سرد را ذوب کرد و از آنها برای قالب ریزی و ساخت انواع و اقسام محصولات از جمله میلگرد و نبشی استفاده کرد و آنها را در موارد گوناگون به کار برد به همین جهت امروزه خواهان و طرفداران بی شماری را به خود اختصاص داده و از این محصولات در صنایع تولید فولاد نیز استفاده های بیشماری می شود.

مزیت دوم بریکت سرد اسفنجی می‌باشد که معمولا این محصول دارای میزان آهن بسیار زیادی بوده و درصد خلوص آهن در این محصول فراوان است به نحوی که افراد می‌توانند با میزان اندکی از این محصول مقدار بسیار زیادی آهن تولید کرده و در موارد مختلف برای تولید شمش فولاد آنها را مورد استفاده قرار می دهند و به همین جهت امروزه محبوبیت زیادی در بین مشتریان و مصرف کنندگان دارند.

سومین مزیت بریکت آهن سرد می باشد که معمولاً این محصول شباهت بسیار زیادی به اسفنج دارد یعنی دارای سوراخ های متعدد است به همین جهت در مجاورت نیتروژن یا اکسیژن اکسید نشده و اصلاً زنگار نمی گیرد.

پخش انواع بریکت آهن اسفنجی

پخش انواع بریکت آهن اسفنجی پخش بریکت آهن اسفنجی توسط پخش‌ کنندگان مختلف انجام می‌ شود که تمامی آن ها تلاش دارند محصولات خود را به صورت کلی به بازارهای مختلف از جمله بازارهای داخلی و همچنین بازارهای خارجی ارزان کنند و با قیمت ویژه در اختیار خریداران قرار دهند همچنین برای پخش این محصولات از وسایل حمل و نقل ویژه استفاده می‌ کنند تا این حمل و نقل و جابجایی دچار آسیب و صدمه نشوند.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید