شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

لیست موجودی های روز:

No data

عرضه انواع نرمه آهن اسفنجی یزد

آنچه در این مقاله می خوانید...

دانستنی ها درباره نرمه آهن اسفنجی عیار بالاصادر کنندگان نرمه آهن اسفنجی یزد

عرضه انواع نرمه آهن اسفنجی یزد به صورت گسترده انجام می ‌شود. استفاده از این محصولات در صنایع ریخته گری و تولید فولاد از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است. خرید و فروش این محصولات نسبت به نمونه های دیگر به حجم بالاتری دیده می ‌شود. در این مرکز به فروش انواع آهن اسفنجی با عیار متفاوت می‌ پردازند. همچنین نوع مواد افزودنی در این محصولات متفاوت می ‌باشد.

عرضه انواع نرمه آهن اسفنجی یزد

دانستنی ها درباره نرمه آهن اسفنجی عیار بالا

دانستنی ها درباره نرمه آهن اسفنجی عیار بالا دانستنی هایی درباره نرمه آهن اسفنجی با عیار بالا باعث آشنایی با این محصولات می گردد و می توان در صنایع مختلف استفاده نمود. از این نرمه آهن ها برای تولید انواع گندله ها استفاده می گردد. گندله از نرمه آهن ها و یا خرده سنگ های آهن ها می باشند.

از این نرمه آهن ها برای صنایع مختلف استفاده می ‌شود. این محصول دارای عیار بالای آهن بوده که امروزه با توجه به کمبود ضایعات آهن و افزایش قیمت آن و همچنین مشکلات زیست محیطی مورد توجه قرار گرفته است. استفاده از این نرمه آهن اسفنجی رو به افزایش می باشد. این محصولات از احیای مستقیم سنگ آهن به دست می‌ آید.

ایرانی ‌ها از این نرمه آهن ها در سال‌ های گذشته در کوره های القایی استفاده می ‌کردند که کشورهای دیگر اطلاعی از این محصولات نداشتند. زیرا روش تولید این محصولات را نمی ‌دانستند. نرمه آهن اسفنجی، جایگزین مناسبی برای ضایعات آهن خواهد بود. فرآیند تولید آهن با استفاده از منابع گازی و ذغال سنگ امکان پذیر می باشد.

صادر کنندگان نرمه آهن اسفنجی یزد

صادر کنندگان نرمه آهن اسفنجی یزد صادرکنندگان نرمه آهن اسفنجی یزد به صادرات این محصولات به کشورهای دیگر در سطح گسترده می‌ پردازند. استفاده از این نرمه آهن ها از گذشته ‌های دور در ایران صورت می گرفته است. نرمه آهن اسفنجی یزد بسیار مقرون به صرفه است و جایگزین بسیار مناسبی به جای آهن آلات می ‌باشد.

نرمه آهن عیار بالا کم مصرف ترین محصولات و پربازده ترین محصولات را در ایران شامل می ‌شود. صادرات نرمه آهن هر ساله با افزایش روز افزون صورت می ‌گیرد. از روش‌ های مختلفی می‌ توان، به خرید این محصولات پرداخت. مثلاً مراجعه به کارخانه برای خرید و یا به صورت اینترنتی خرید محصولات را می‌ توان انجام داد.

خرید آن ها به صورت های غیر حضوری ساده تر و سریع تر صورت می گیرد و به نفع مشتریان این محصول است بهتر است که از این روش برای خرید آن ها استفاده کنید. تهیه ی این محصول امروزه بسیار بیش تر از پیش صورت می گیرد که این امر به موجب وجود پیشرفت های اخیر صنایع در کشور ما بوده است.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید