شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

لیست موجودی های روز:

No data

عرضه کننده انواع تیر اهن فلزی

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعات کاربردی درباره تیر آهن فلزیفروش مستقیم تیر اهن فلزی

عرضه کننده انواع تیر اهن فلزی، این محصولات را در قیمت های متنوع معرفی می نماید و تعیین قیمت این محصولات معمولاً بر اساس نوع کارخانه های تولید کننده و وزن آنها مشخص می‌ گردد.

عرضه کننده انواع تیر اهن فلزی همچنین این محصولات را با شیوه های مختلف معرفی می ‌نماید تا تمامی طراحان و معماران ساختمان ساز بتوانند از این محصولات استفاده نمایند.

عرضه کننده انواع تیر اهن فلزی

اطلاعات کاربردی درباره تیر آهن فلزی

اطلاعات کاربردی درباره تیر آهن فلزی همانطور که مستحضر هستید تیر اهن های فلزی جزو اصلی ترین تجهیزات مورد استفاده در صنعت ساختمان سازی هستند و امروزه استفاده های بسیار زیادی در ایجاد زیرساخت ‌های مختلف از این محصولات می شود.

تیر اهن ها در واقع در ساخت پروژه های ساختمانی متفاوت وظیفه حمل فشار های تنشی و خمشی وارد بر ساختمان را بر عهده می‌گیرند و به عنوان المان های اساسی و بسیار مهم ساخت هر ساختمان به شمار می ‌روند.

تیر اهن های فلزی دارای انواع مختلف هستند که بیشتر از حیث شکل ظاهری و اختلاف پهنا و درازا با یک دیگر مورد سنجش قرار می گیرند و بر اساس سنجش این معیارها معمولاً تیرآهن ها در نمونه های متفاوتی دسته‌ بندی می ‌شوند.

استفاده از تیرآهن ها در صنعت ساختمان سازی مزیت ‌های بسیار زیادی دارد و یکی از مهمترین آنها این است که افراد می ‌توانند با استفاده از این قطعات اسکلت های ساختمانی خود را مقاوم ساخته و در زمینه ایجاد ساختمان های چند طبقه نیز می ‌تواند بیشترین فعالیت‌ ها را انجام دهند.

تولید سازه ‌های تیر آهن فلزی توسط کارخانه های معتبر و شناخته شده در ایران انجام می ‌پذیرد و بر مبنای این موضوع این محصولات در بازار بر اساس نام شرکت تولید کننده در قیمت‌ های متفاوتی به فروش می ‌رسند.

فروش مستقیم تیر اهن فلزی

فروش مستقیم تیر اهن فلزی

عرضه کننده تیر اهن فلزی این تجهیزات را در نمونه های مختلف معرفی می سازد و همانطور که اشاره کردیم کارخانه های معتبر و معدودی در ایران وجود دارند که به تولید این محصول مشغول می باشند و بر اساس آپشن های مختلف نسبت به تعیین قیمت فروش تیر اهن های اقدام می نمایند.

فروش مستقیم تیر اهن فلزی توسط کارخانه های تولید کننده این محصول در ایران شرایط ایده‌آل را برای تمامی طراحان و معماران ساختمان سازی ایجاد می گرداند تا بتوانند این محصولات را با قیمت‌ های مصوبه و جهانی خریداری نمایند.

در فرآیند فروش مستقیم، محصولات آهنی متناسب با قیمت کارخانه های تولید کننده در اختیار متقاضیان قرار می ‌گیرد و با این فعالیت دیگر مشتریان از نظر تضمین کیفیت اطمینان کامل را دارند و می توانند این محصولات را در حجم های مورد نیاز خود به صورت مستقیم سفارش دهند.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید