شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

لیست موجودی های روز:

No data

عرضه کننده تیرآهن 14 سبک زنبوری

آنچه در این مقاله می خوانید...

باکیفیت ترین انواع تیرآهن سبک کدامند؟صادرات عمده تیرآهن سبک زنبوری

تیرآهن سبک زنبوری یکی از مدل تیرآهن موجود در بازار فروش این نوع محصول است. ویژگی خاصی که این نوع تیرآهن دارد، استفاده از آن در ساختمان سازی و انبوه سازی بسیار مهم می باشد. ذوب آهن اصفهان در زمینه تولید و عرضه این محصول نقش بسزایی دارد،  برای عرضه آن از عرضه کننده تیرآهن ۱۴ سبک زنبوری استفاده می کند. این افراد با توجه به روش‌های خاصی که در بازار برای عرضه این محصول وجود دارد، اقدام به فروش این محصول می کنند.

عرضه کننده تیرآهن 14 سبک زنبوری

باکیفیت ترین انواع تیرآهن سبک کدامند؟

باکیفیت ترین انواع تیرآهن سبک کدامند؟ استفاده از تیرآهن در صنعت ساختمان سازی بسیار رواج دارد به طوری که در ساخت و سازهای آپارتمان های بزرگ و انبوه سازی این محصول بسیار کاربردی است. با توجه به ویژگی های خاصی که تیر آهن دارد، کارخانجات ذوب آهنی که در کشورمان موجود هست.

برای تولید این محصول بسیار زحمت می کشند و اقدام به عرضه آن در سطح کشور و خارج از کشور می‌ کنند. برای خرید با کیفیت ترین تیرآهن سبک باید مشخصات آن را بدانید تا بتوانید محصول خوب و با کیفیت خریداری کنید.. با کیفیت ترین انواع تیرآهن سبک شامل این ویژگی ها هستند، این نوع تیرآهن باید سبک باشد، از مواد اولیه مرغوب در فرایند تولید آن استفاده شده باشد، در کوره های ذوب به اندازه کافی در کوره مانده باشد.

ادامه این مطلب با کیفیت ترین انواع تیرآهن سبک را بیان می کنیم که به این شرح می باشد.

  • تیر آهن IPE
  • تیر آهن INP
  •  تیر آهن  IPB

 این تیر آهن ها هر کدام دارای ویژگی های خاص خود هستند، به طوری که شما می توانید با توجه به ما ای آن ها اقدام به خرید و تهیه این نوع محصول موجود در بازار کنید.

صادرات عمده تیرآهن سبک زنبوری

صادرات عمده تیرآهن سبک زنبوری با توجه به اینکه کارخانه جات ذوب آهن در اصفهان و چند شهر دیگر در زمینه تولید انواع تیرآهن سبک زنبوری مشغول به فعالیت هستند و مازاد مصرف داخلی به کشورهای دیگر صادر می شود. از آنجا که محصولات تولیدی توسط این کارخانه دارای مرغوبیت و استانداردهای جهانی می باشند، شرکت های زیادی در زمینه صادرات عمده تیرآهن سبک زنبور کشورهای دیگر مشغول به فعالیت هستند و از این راه درآمد خوبی نصیب خود می کنند.

صادرات عمده تیرآهن سبک زنبوری از طریق روش ‌های خاصی که در بازار فروش صادرات این محصول وجود دارد به راحتی امکان پذیر است و افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند، می توانند با استفاده از این روش ها صادرات عمده این محصول را به کشورهای دیگر به راحتی انجام دهند.

برای صادرات پیشنهاد ما این است که از صادرات اینترنتی بیشتر استفاده شود. زیرا در فرایند این نوع صادرات کشورهای وارد کننده این محصول به طور کلی با مشخصات انواع تیرآهن موجود در کشور آشنا شده، سپس اقدام به سفارش این محصول می کنند .مرکز آنلاین ما محل مناسبی برای صادرات  تیرآهن سبک زنبوری به کشورهای مختلف می باشد.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید