فروش بهترین آهن اسفنجی اردکان - مجتمع صنعتی و معدنی آهن و فولاد سیمرغ

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

لیست موجودی های روز:

No data

فروش بهترین آهن اسفنجی اردکان

آنچه در این مقاله می خوانید...

همه چیز درباره آهن اسفنجی اردکانپخش آهن اسفنجی اردکان به صورت مستقیم

آهن اسفنجی اردکان یا همان آهن احیای مستقیم یکی از انواع محصولاتی است که سبب می شود بتوانیم انواع آهن و فولاد را به طور کاملاً حرفه ای و ماهرانه تولید کنیم، این آهن طی فرایند شیمیایی اکسایش-کاهش به صورت مستقیم از سنگ آهن به وجود می آید و از این رو تولید آن نیاز به به کارگیری تکنیک هایی خاصی دارد، امروزه این محصولات کمک شایانی به این مسئله کرده اند که بتوانیم انواع آهن را با صرف کمترین انرژی و هزینه تولید نماییم.

فروش بهترین آهن اسفنجی اردکان

همه چیز درباره آهن اسفنجی اردکان

همه چیز درباره آهن اسفنجی اردکان آهن های اسفنجی از انواع مشتقات آهن ها می باشند که ما می توانیم آنها را به صورت کلوخه، توده های سنگی و اغلب به شکل اسفنجی بیابیم، به عبارتی آنان در ظاهر دارای شکل تخلخل مانند هستند.
ما به کمک آنان سعی بر این داریم که سنگ های معدن را بدون ذوب کردن تبدیل به آهن کنیم، به این شکل که در ابتدا باید اکسیژن را از درون این سنگ های معدن استخراج کرد تا بتوان مراحل دیگر را پایه ریزی کرد.
در حال عادی اگر نیاز باشد ما به کمک حرارت این کار را انجام دهیم، نیاز به به کارگیری سوخت زیاد داریم ولی در این روش به کمک گرمای تولید شده در واکنش هایی که به صورت مدیریت شده انجام می شوند، می توانیم انواع سنگ های معدن را خالص سازی کنیم.
از این رو امروزه تولیدی های زیادی هستند که از این محصولات استفاده می کنند و سعی دارند که روش های مدرن خالص سازی را جایگزین روش های سنتی کنند.

پخش آهن اسفنجی اردکان به صورت مستقیم

پخش آهن اسفنجی اردکان به صورت مستقیم به دنبال اینکه افرادی که در حوزه تولید آهن فعالیت می کنند به این فکر افتادند که سعی کنند انواع آهن را به صورت بهینه تولید کنند، پخش آهن اسفنجی اردکان افزایش یافته است.
زیرا اردکان یکی از شهرهایی می باشد که به دلیل شرایط آب و هوایی ویژه ای که در خود دارد ما می توانیم انواع سنگ ها را به راحتی در این شهر بیابیم و از دل آن استخراج کنیم.
از طرفی به دلیل فراوانی این نمونه ها در ایران، قیمت های آنان بسیار حساب شده و پایین می باشد و از این رو فرایند خالص سازی انواع فلزات در تولیدی های ایرانی بسیار مقرون به صرفه تمام می شود.
این آهن های اسفنجی در رده های کیفی مختلفی می توانند دسته بندی شوند اما اغلب این نمونه ها در اردکان در بهترین درجه کیفیتی هستند، به همین خاطر نه تنها کارخانه های ایرانی از این نمونه ها استقبال کرده اند بلکه کشورهای خارجی زیادی نیز تمایل دارند انواع این نمونه ها را وارد کشور خود کنند.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید