شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

لیست موجودی های روز:

No data

فروش سنگ آهن مرکزی با خلوص 70 درصد

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی درباره خصوصیات سنگ آهن مرکزی عرضه بدون واسطه سنگ آهن مرکزی

سنگ آهن مرکزی با درجه خلوص 70 درصد به فروش می رسد. سنگ آهن از عناصر موجود در پوسته زمین است که حدود 5 درصد از آن را تشکیل می دهد. این عنصر از زمین و معادن مربوطه آن جدا شده و رنگ نقره ای تا قهوه ای تیره دارد. 

فروش سنگ آهن مرکزی با خلوص 70 درصد

اطلاعاتی درباره خصوصیات سنگ آهن مرکزی

اطلاعاتی درباره خصوصیات سنگ آهن مرکزی پوسته زمین حاوی عناصر فراوانی است که سنگ آهن یکی از آنها می باشد. این ماده به راحتی اکسید شده و برای افزایش استحکام آن از عناصر دیگری مانند نیکل و کروم جهت مصارف گوناگون استفاده می شود. برای تولید آهن به میزان یک تن ترکیبات زیر با درصد های مشخص در کوره های بلند به کار گرفته می شود:

  • سنگ آهن 75/1 تن
  • زغال سنگ 750 کیلو
  • سنگ آهک 250 کیلو

کوره ای که این مواد در آن با یکدیگر ترکیب می شوند دارای دمای 1600 درجه سانتی گراد می باشد. بنابراین یکی از روش های تولید سنگ آهن کوره بلند است.

سنگ آهن دارای این ویژگی است که جایگزینی به شکل مستقیم نداشته و دارای درجه خلوص متفاوت می باشد. استان مرکزی یکی از مناطق کشور است که به دلیل واقع شدن در مرکز ایران و دارا بودن خصوصیات زمین شناختی ویژه دارای معادن گوناگونی از جمله معدن سنگ آهن می باشد.

سنگ آهن نه تنها در داخل کشور تولید می شود بلکه در سطح جهان نیز سه کشور استرالیا، چین و برزیل به ترتیب از تولید کنندگان سنگ آهن هستند. 

بیش از 98 درصد سنگ آهن نه تنها در کشور بلکه در سطح جهانی برای تولید فولاد به کار می رود. فولاد دارای استفاده ها و مصارف زیادی در بخش هایی مانند صنعت خودروسازی و همچنین صنعت ساخت و ساز می باشد و تولید آن یکی از نشانه های پیشرفت و تکنولوژی در یک کشور به شمار می رود.

عرضه بدون واسطه سنگ آهن مرکزی

عرضه بدون واسطه سنگ آهن مرکزی خصوصیات سنگ آهن و کاربرد گسترده آن در بسیاری از صنایع سبب عرضه سنگ آهن به صورت مستقیم و بدون واسطه توسط این مرکز شده است.

سنگ آهن استان مرکزی دارای درجه خلوص مشخص بوده که پس از تعیین دقیق و آزمایش مقدار آن تخمین زده می شود. بنابراین خریداران می توانند با اطلاع از درجه خلوص این سنگ و تناسب آن با کاربری مورد نظر نسبت به تهیه آن اقدام کنند.

به دلیل نوسانات اقتصادی قیمت سنگ آهن نیز متغیر است و در سال های اخیر بیشتر با افزایش همراه بوده است. به این سبب متقاضیان خرید لازم است در مورد قیمت اطلاعات لازم را از فروشنده دریافت دارند و بر اساس آن به سفارش مقدار مورد نظر بپردازند.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید