شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

لیست موجودی های روز:

No data

فروش عمده گندله سنگ آهن

آنچه در این مقاله می خوانید...

موارد مصرف گندله آهن چیست؟قیمت روز گندله سنگ آهن عمده

سنگ معدن آهن پس از استخراج باید ابتدا تبدیل به کنسانتره آهن و سپس گندله شود تا بتوان با روش های احیای مستقیم و یا کوره های بلند آن را تبدیل به فولاد نمود. گندله در واقع گلوله های کوچکی هستند که به صورت خام  یا پخته شده به کارخانه های ذوب آهن عرضه می شوند و از درجه خلوص  متفاوتی برخوردارند. فروش عمده گندله سنگ آهن توسط عرضه کننده این محصول در بازار انجام شود و می‌تواند بخشی از نیاز کارخانه های تولید فولاد و آهن را تامین نماید.

فروش عمده گندله سنگ آهن

موارد مصرف گندله آهن چیست؟

موارد مصرف گندله آهن چیست؟ طی فرآیند تولید گندله که در کارخانه گندله سازی صورت می گیرد ذرات و نرمه های سنگ آهن که قبلا به صورت کنسانتره درآمده اند به توده های سخت و بسیار متراکم تبدیل می شوند.

گندله در واقع ماده اولیه مورد نیاز برای تولید آهن خام در انواع کوره بلند یا به روش احیاء مستقیم است. همچنین تبدیل سنگ آهن به گندله فرآیند حمل و نقل آن را نیز آسان تر می کند.

از موارد کاربرد گندله سنگ آهن می ‌توان به ایجاد تنوع در انواع محصولات آهن و فولاد و آلیاژهای آن اشاره کرد زیرا در فرآیند تولید گندله می ‌توان انواع ترکیبات مختلف مانند هیدروکسید کلسیم را به آن اضافه کرده و بنابراین خواص مختلفی را برای گندله ایجاد نمود که می ‌تواند در نوع محصول نهایی و ویژگی های آن تولیدی بسیار تاثیرگذار باشد.

تخلخل موجود در گندله و سایز ریز این محصول که سطح تماس بیشتری برای آن ایجاد می کند  باعث می شود که فرآیند ذوب در کوره با سرعت بیشتر و صرف میزان انرژی مصرفی کمتری انجام شود.

کاربرد دیگر این محصول صادرات می باشد به این ترتیب که با تبدیل سنگ آهن به گندله هم می توان مقادیر بیشتری از آن را صادر کرد و هم این که ارزش افزوده بیشتری از آن به دست آورد و تا حدودی از خام فروشی این سنگ آهن کاست.

قیمت روز گندله سنگ آهن عمده

قیمت روز گندله سنگ آهن عمده قیمت روز گندله سنگ آهن عمده تحت تاثیر میزان تخلخل، خلوص و اندازه دانه های آن می ‌باشد به گونه ای که با افزایش تخلخل و خلوص گندله و در کنار آن کوچک تر بودن اندازه  این محصول قیمت آن افزایش می یابد.

با افزایش صادرات این محصول در سال های اخیر به دلیل تامین نیاز به ارز کشور، عرضه داخلی آن به شدت کاهش یافته و به همین جهت قیمت گندله افزایش قابل توجهی داشته است.

برای خرید گندله و اطلاع از قیمت روز این محصول لازم است با فروشنده آن تماس برقرار کنید و همه اطلاعات مورد نیاز خود را به سهولت دریافت نمایید.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید