فروش کنسانتره آهن صادراتی زنجان

فروش کنسانتره آهن زنجان به صورت مستقیم و با قیمت مناسب از طریق همین سایت صورت می گیرد. از آنجایی که این محصولات دارای کیفیت بالایی هستند، صادرات آن به کشورهای همسایه سبب ارزآوری زیادی برای کشور خواهد شد.

فروش کنسانتره آهن صادراتی زنجان

جزییات کنسانتره آهن چیست؟

جزییات کنسانتره آهن چیست؟

آهن یکی از فلزاتی است که در صنایع امروز نقش ویژه ای دارد. این آهنی که به این حالت در آمده است در واقع نوعی سنگ بوده که در طبیعت یافت می شود. به بیان دیگر کانی های موجود در معادن سنگ حاوی مقادیری از آهن هستند که با استفاده از فرایندهای فیزیکی و شیمیایی در کارخانه های فولادسازی فراوری می شوند.

اهمیت آهن به قدری زیاد است که برخی از جامعه شناسان بر این اعتقادند که آغاز گر انقلاب صنعتی در اروپا با استفاده از همین آهن صورت گرفته است. به صورت کلی باید گفت تولید کنسانتره آهن به صورت زیر فرآوری می شود که در اینجا به صورت مختصر به آن پرداخته خواهد شد.

سنگ‌آهن دانه‌بندی به شکل خشک و بدون آب ساخته می شود. پس از آن از شیوه‌های جدایش فیزیکی (به روش مغناطیسی) سنگ‌آهن با عیار بالا را از باطله هایی که عیاردارند تفکیک می شوند. سنگ‌آهن دانه ‌بندی به خاطرعیارکم، در سیستم احیای مستقیم کاربرد ندارد ولی در کوره بلند می‌توان آن را بکار برد. در کنسانتره ها عیارمتوسط سنگ‌آهن کم می باشد و میزان عناصر از حد قابل قبول بیشتر است.

به همین خاطر برای افزایش عیار از شیوه های پیشرفته‌تر و مسیر پیچیده‌تری کنسانتره را می سازند. از سوی دیگر باید گفت فرآوری سنگ آهن دارای مزایای زیادی است که در زیر به آنها اشاره خواهد شد.

  • کنترل و افزایش عیار آهن موجود در سنگ
  • فرم دهی و یکپارچگی داخلی سنگ
  • حذف عناصر مضر و ناخالص از درون سنگ

از سوی دیگر می توان گفت با این کار تا حد زیادی از هزینه های ذوب و مصرف انرژی صرفه جویی خواهد شد و همچنین تا حد زیادی نیز از هزینه های تصفیه و آلودگی هوا نیز کم خواهند کرد.

کنسانتره آهن برای صنایع ذوب از اهمیت فوق العاده ای برخوردار بوده و باعث کاهش هزینه می گردد زیرا مواد مضره و مزاحم آن گرفته شده است که از این رو هزینه انرژی و زمان کمتری از کارخانجات صرف فرایند ذوب می شود. از سنگ آهن برای تولید انواع گندله آهن، آهن اسفنجی و سایر محصولات فلزی به استفاده می شود.

کارخانه تولید کنسانتره سنگ آهن زنجان

کارخانه تولید کنسانتره سنگ آهن زنجان

کارخانه کنسانتره آهن یکی از بزرگترین کارخانه های فعال در کشور بوده که تولیدات آن نقش مهمی در صنایع داخلی کشور مانند خودرو سازی و ساختمان سازی دارد. البته تمام تولیدات این کارخانه ها در کشور مصرف نمی شود. بلکه بخش زیادی از آنها نیز به کشورهای همسایه مانند عراق و کویت صادر خواهد شد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما