لیست موجودی های روز:

No data

قیمت روز فولاد st37

آنچه در این مقاله می خوانید...

فولاد st37 چیست؟
قیمت روز فولاد st37

قیمت روز فولاد st37 با حداکثر تنش نهایی 3700 کیلوگرم در سانتی مر مربع که در ردیف فولاد با کربن متوسط قرار دارد و مهمترین کاربردش در تولید پروفیل های ساختمانی است، روزانه برای مقاطع فولادی مشخص اعلام می شود.

قیمت روز فولاد st37 که به شکل مقاطع فولادی و پروفیل های ساختمانی نظیر تیرآهن، میلگرد، ورق، نبشی و ناودانی عرضه می شود، بر اساس مشخصات مقاطع فولادی و البته برای شمش آن بر اساس قیمت روز فولاد اعلام می گردد.

فولاد st37 چیست؟

فولاد st37 تحت عنوان فولاد نرمه نیز نامگذاری می شود. این فولاد اغلب در ردیف فولادهای متوسط کربن قرار می گیرد که تنش تسلیم مشخصی دارد. فولاد ساختمانی که در ایران مورد استفاده قرار می گیرد عمدتا فولاد st37 می باشد. از مهمترین دلایل استفاده از این فولاد در صنعت ساختمان می توانیم به دو دلیل زیر اشاره کنیم:

  • مناسب بودن خواص مکانیکی آن و استحکام خوب آن
  • جوش پذیری خوب فولاد st37 که ناشی از پایین بودن درصد کربن موجود در آن می باشد. همانطور که میدانید اگر درصد کربن در فولاد بالا باشد، فرآیند جوشکاری فولاد نیازمند کنترل بیشتر از جمله پیش گرمایش با هدف جلوگیری از ریز ساختار فولاد و لذا جلوگیری از تغییر خواص فولاد در ناحیه جوشکاری، خواهد بود.

جهت بررسی قیمت روز فولاد st37 و دریافت قیم انواع مقاطع فولادی ساختمانی می توانید از راه های ارتباطی موجود در زیر استفاده نمایید.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: sales@ironmetal.ir

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید