شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

لیست موجودی های روز:

No data

قیمت میلگرد 4 ساده میانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

اساس محاسبه وزن هر شاخه میلگردفروشنده عمده میلگرد نمره 4 شاهرود

میلگرد یکی از اساسی ترین و کاربردی ترین مصالح ساختمانی به شمار می آید که به همراه بتن در اسکلت بندی ساختمان ها استفاده می شود و در داخل کشور نیز شرکتها و کارخانه های بسیار زیادی در شهرهای مختلف در زمینه تولید انواع میلگردها با ضخامت و مقاومت های مختلف فعالیت می کنند. یکی از میلگردهای مقاوم در کشور، میلگرد 4 ساده در شهر میانه می باشد که با قیمت های مختلف توسط شرکتهای عرضه کننده به فروش می رسد و برای اطلاع از قیمت روز آن باید با مراکز فروش آن در ارتباط بود تا اطلاعات کامل محصولی را به دست آورد. 

قیمت میلگرد 4 ساده میانه

اساس محاسبه وزن هر شاخه میلگرد

اساس محاسبه وزن هر شاخه میلگرد وزن هر شاخه میلگرد برای فروش و کاربرد آن در پروژه های مختلف بسیار مهم است و اساس محاسبه وزن در هر شاخه میلگرد، دانستن اطلاعات لازم از قطر و طول هر شاخه است که در فرمول مربوطه قرار داده می شود و وزن آن به صورت دقیق مشخص می شود. 

فروشنده میلگرد در مراکز و شرکتهای ارائه کننده این محصول در درجه بندی های مختلف، نسبت به محاسبه وزن میلگرد اطلاعات لازم را دارند و برای مشتریانی که درخواست محاسبه وزن هر شاخه را دارند به صورت دقیق محاسبه می کنند و در اختیار مشتریان قرار می دهند. 

میلگرد به صورت کلی در دو نوع ساده و آجدار در بازار عرضه می شود که هر کدام از آنها دارای تنوع بالایی از لحاظ مقاومت و وزن است که در هنگام خرید با توجه به کاربرد و استفاده ای که دارد مد نظر قرار می گیرد. 

فروشنده عمده میلگرد نمره 4 شاهرود

فروشنده عمده میلگرد نمره 4 شاهرود یکی از شرکتهای بزرگ در زمینه تولید و عرضه انواع میلگرد در داخل کشور، میلگرد شاهرود می باشد که در انواع و برحسب نمره های مختلف تولید می شود که یکی از نمونه های کاربردی این نوع از میلگرد، نمره 4 میلگرد است که در بسباری از زمینه ها و حوزه ها مورد استفاده قرار می گیرد. 

فروشنده های عمده میلگرد نمره 4 شاهرود محصول را با قیمت های مختلف و با توجه به شرایط بازار عرضه می کنند که البته قیمت تمام شده محصول در خریدهای عمده بسیار ارزان تر و مناسب تر از خرید در تعداد کم می باشد. 

البته تقریبا تمام شرکتهای تولید کننده انواع میلگرد در هنگام عرضه فقط محصول را در حجم های انبوه عرضه می کنند که این سایت نیز به عنوان یکی از عرضه کننده های اصلی، فروش محصول را در حجم های انبوه انجام می دهد که باعث کاهش قیمت آن نسبت به حجم های خرد و کم می شود. 

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید