شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

لیست موجودی های روز:

No data

محل فروش میلگرد طولی پیچشی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تاثیر آرماتور طولی بر مقاومت پیچشیقیمت روز میلگرد طولی پیچشی

میلگرد  برای فروش بهتر، چه برای مصرف کننده چه برای تولید کننده، باید دارای یک بازار واحد باشد که خریداران و تولید کنندگان میلگرد  بتوانند در آن اجماع پیدا کنند و به همدیگر دسترسی داشته باشند تا بتوانند در رابطه با خرید و فروش میلگرد  با هم دیگر ارتباط برقرار کنند. با وجود چنین بازاری مشتریان می توانند میلگرد طولی پیچشی را در هر نوع خریداری کنند و دست سود جویان را از معاملات خرید و فروش این محصول کوتاه کنند.

محل فروش میلگرد طولی پیچشی

تاثیر آرماتور طولی بر مقاومت پیچشی

تاثیر آرماتور طولی بر مقاومت پیچشی بنظر مي‌رسد وجود آرماتور طولي تنها، بتواند امكان تحمل پيچش بعد از ترك را در تيرهاي بتني در مقايسه با تير غير مسلح فراهم سازد. اين مقدار مقاومت پيچشي مي‌تواند نقش بسزايي در اقتصادي تر و دقيق تر شدن طراحي پيچشي تيرها، داشته باشد.وجود آرماتور طولي باعث باقي ماندن مقداري از مقاومت، بعد از ترك می‌شود.همچنين با افزايش مقدار آرماتور، نسبت مقاومت پسماند نيز افزايش می‌یابد.

با توجه به تفاوت اندک در مقاومت فشاري نمونه ها و درنتيجه مقاومت ترك خوردگي آنها، به منظور مقايسه نمونه ها، معيار مقايسه اي ارائه مي‌گردد. براي تعريف اين معيار ميتوان از مفهوم شکل پذيري در خمش يا نيرو محوري بهره گرفت.بدين ترتيب که چرخش نهايي تير برابر چرخش متناظر با درصدي از مقاومت ترک پيچشي  فرض مي‌گردد.

قیمت روز میلگرد طولی پیچشی

قیمت روز میلگرد طولی پیچشی قیمت گذاری میلگرد در سال‌های اخیر، توسط بازار داخلی ایران دچار مشکل جدی شده است؛ زیرا به دلیل وجود این بحران هایی که شاهد آن هستید نمی توان قیمت ثابتی برای آن درنظر گرفت. ولی می توان با تولید داخلی میلگرد تقویتی در ایران قیمت گران آن را شکست و این برنامه نیاز به حمایت هرچه بیشتر دولت از تولید کنندگان دارد که متاسفانه هیچ نظارت درست و برنامه خاصی برای بهبود ‌وضعیت قیمت میلگرد در ایران وجود ندارد.

امروزه بازار وارداتی میلگرد  به دلیل مشکلات گمرکی و قیمت بالای ارز، افزایش قیمت داشته است. با وجود مشکلات ایران برای تولید این محصول، میلگرد تولیدشده در ایران به قدری دارای کیفیت است که مصرف کنندگان رضایت زیادی از این محصولات دارند.

قیمت میلگرد به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوع میلگرد ، کیفیت، مواد اولیه و برند تولیدکننده ی میلگرد از جمله مهم ترین عوامل تعیین کننده ی قیمت میلگرد  است. اگر شما هم قصد خرید این محصول را دارید، بهتر است ابتدا کاربرد و هدفی که از خرید میلگرد دارید را مشخص کنید. سپس باید انواع میلگرد را بشناسید و اطلاعات لازم درباره ی آن ها را به دست آورید. پس از آن، شما می توانید بهترین میلگرد مدنظر خود برای ساخت و ساز را انتخاب کنید.

برای اطلاع از مراکز فروش فروش میلگرد طولی می توانید از سایت های معتبر ما اطلاع حاصل فرمایید.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید