مراکز توزیع بریکت سرد آهن اسفنجی

اگر برای تولیدات خود نیاز به مقدار زیادی بریکت آهن اسفنجی دارید، مجموعه زیر، از معتبرترين مراکز توزیع بریکت سرد آهن اسفنجی می باشد.‌ بریکت های سرد آهن اسفنجی در این مجموعه، عیار بالا می باشند و دارای درصد بالای آهن اند. برای خرید این محصولات صنعتی و اطلاع از نحوه خرید آن ها، فقط کافی است به وب سایت ذکر شده مراجعه کنید. کارشناسان فروش در این مجموعه ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

مراکز توزیع بریکت سرد آهن اسفنجی

اطلاعاتی درباره نرمه بریکت آهن اسفنجی

اطلاعاتی درباره نرمه بریکت آهن اسفنجی به طور کلی در طی مراحل احیا مستقیم و در چرخه تولید آهن اسفنجی درصد کمی از مواد اسفنجی شده به صورت ریزدانه و خاک بر جای می مانند که به این مواد نرم و ریزدانه های باقی مانده نرمه بریکت آهن اسفنجی می گویند. این نرمه ها اگرچه ضایعات تولید محسوب می گردند ولی قابل استفاده مجدد هستند. این ضایعات حاصل از احیا مستقیم آهن اسفنجی دارای درصد بالایی آهن هستند به همین منظور از آن استفاده های مفیدی در صنعت می شود.‌

روش تولید بریکت سرد اسفنجی چگونه است؟ تولید این محصولات از چسبیدن همین نرمه ها به هم تشکیل می شوند. به این صورت که این ذرات ریز ابتدا صاف می شوند و سپس با مواد افزودنی مانند چسب و آهک به هم می چسبند و بریکت های سرد را تشکیل می دهند که مورد توجه صاحبان صنایع قرار گرفته است.

نرمه بربکت آهن های اسفنجی را باید از مراکز معتبری خریداری کرد تا از لحاظ کیفیت و عیار آهن آن اطمینان کامل داشت. نرمه های بریکت موجود در این مرکز پخش، از لحاظ درصد آهن موجود در آن ها، عیار بالا می باشند و دارای درجه بالای کیفیت هستند. برای ارتقا و افزایش سطح کیفیت تولیدات خود در فولادسازی و ریخته گری از نرمه های بریکت آهن اسفنجی این مجموعه استفاده کنید. تردید نداشته باشید که بهترین و به صرفه ترین خرید را انجام خواهید داد.

قیمت انواع بریکت سرد آهن اسفنجی

قیمت انواع بریکت سرد آهن اسفنجی با توجه به گران شدن قیمت آهن قراضه و کاربرد آن در صنعت فولاد سازی و ریخته گری، خرید و استفاده از انواع بریکت آهن اسفنجی مقرون به صرفه تر می باشد چون این اقلام نسبت به کارآیی بالا دارای قیمت ارزانی هستند. به گونه ای که آهن قراضه جای خود را به بریکت آهن اسفنجی داده است. مجموعه زیر، این محصولات را با درصد بالای آهن همراه با ارزان ترین قیمت به شما عرضه می کند. برای استعلام قیمت بریکت سرد آهن اسفنجی و آگاهی از سایر محصولات عرضه شده در این مجموعه معتبر، به آدرس اینترنتی که در پایین صفحه درج گردیده مراجعه فرمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما