شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

لیست موجودی های روز:

No data

مراکز توزیع سنگ آهن مرکزی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نکات مهم در انتخاب سنگ آهن خامفروش مستقیم سنگ آهن مرکزی

مراکز توزیع سنگ آهن مرکزی در مرکز ایران به ویژه منطقه بافق قرار دارد. آهن از مهمترین و پر کاربردترین عنصرها و مواد معدنی موجود در پوسته زمین می باشد. معادن عظیم سنگ آهن در مرکز ایران موجود بوده و استخراج و توزیع آهن به سراسر کشور از این معادن هر روزه صورت می پذیرد.

مراکز توزیع سنگ آهن مرکزی

نکات مهم در انتخاب سنگ آهن خام

نکات مهم در انتخاب سنگ آهن خام آهن به صورت خالص در طبیعت وجود ندارد. برای به دست آوردن آهن و استفاده از آن باید سنگ آهن را در طبیعت یافت و آهن موجود در آن را استخراج نمود.در واقع سنگ آهن اصطلاحی است که به سنگهایی گفته می شود که درصدی از اهن در ترکیب آنها باشد و یا در برخی موارد به صورت رگه ای در میان سنگها یافت شود. بعد از شناسایی آهن در این سنگها، این فلز ارزشمند به روشهی مختلف از میان آنها استخراج می شود.

اما نخست باید بدانیم سنگ آهن چه ویژگیهایی دارد و نکات مهم در انتخاب سنگ آهن چیست؟ ترکیب آهنی موجود در معادن که طی فرایند خاصی به وجود می آیند ترکیب آهن و اکسیژن هستند.این ترکیبات به رنگ قهوه ای تیره تا زرد روشن و یا بنفش تیره تا قرمز دیده می شوند.

در انتخاب سنگ آهن دقت کنید که سنگهای آهن هماتیت بهترین سنگ آهن خام هستند رنگ آنها قرمز بوده و میزان آهن موجود درآنها بسیار زیاد است .فرایند استخراج این سنگهای خام ساده بوده و گاهی صرفا باشکستن و خورد کردن سنگهای خام می توان از انها در صنایع استفاده نمود.

نکته دیگری که در هنگام خرید سنگ آهن باید مورد توجه قرار دهید این است که مگنتیت میزان آهن بیشتری از هماتیت دارد اما میزان غلظت آن کمتر است و برای استخراج فرایند پیچیده تری صورت می گیرد.

سنگهای آهن خام به شگلهای گوناگون به صورت ترکیب در طبیعت وجود دارد برای انتخاب سنگ آهن خام مناسب باید ابتدا امکانات و شرایط برای استخراج و غربالگری و سایر فرایندهای اولیه را بررسی نمود. زیرا درصد موجود در انواع سنگ آهن متفاوت است و نیاز به شرایط خاصی برای استفاده و استخراج دارند.

فروش مستقیم سنگ آهن مرکزی

فروش مستقیم سنگ آهن مرکزی فروش سنگ آهن به طور مستقیم از استان مرکزی ایران و از طریق معادن صورت می گیرد. معادن فعال از طریق مراکز فروش خود آهن استخراج شده را به فروش می رسانند. علاوه بر آن در شهرهای مختلف نمایندگی های مجاز برای فروش مستقیم سنگ های آهن استخراج شده وجود دارد.

سنگ آهن را می توان از طریق فروشگاههای مجازی معادن و مناطق استحراج آن نیز تهیه نمود. لیست قیمت و شرایط ارسال و حمل و نقل در این فروشگاهها به سادگی قابل دسترسی است.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید