شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

لیست موجودی های روز:

No data

مراکز عرضه سرباره آهن عیار بالا

آنچه در این مقاله می خوانید...

آنچه باید از سرباره آهن بدانیدتولید کنندگان سرباره آهن عیار بالا

مراکز عرضه سرباره آهن عیار بالا از بهترین مراکزی است که در زمینه عرضه در حال فعالیت می باشد و مدل های مختلفی از این ماده را در سطح بازار عرضه می‌ کنند. این مراکز سعی می‌ کنند که تمام کالاهایی که وارد بازار می‌ کنند کالاهای باکیفیت بالایی بازار باشد و خریدارانی که این محصول را خریداری و مورد استفاده خودشان قرار می‌ دهمد از بهترین محصولات استفاده کنند. تولید سرباره آهن بسیار افزایش پیدا کرده است.

مراکز عرضه سرباره آهن عیار بالا

آنچه باید از سرباره آهن بدانید

آنچه باید از سرباره آهن بدانید سرباره آهک یک محصول کاملاً جانبی و مصنوعی است و بعد از اینکه فرآیند جداسازی آهن در کوره های ذوب آهن انجام شد از ناخالصی هایی که در سنگ ها هم وجود دارد سرباره تولید می‌ شود. اگر بخواهیم درباره ترکیب این ماده مطالبی را بیان کنیم می‌ توان آن را ترکیبی از سیلیکات ها و اکسیدهای فلزی نام برد که این ترکیب پیچیده ای است و مواد خالص وقتی سرد می‌شوند باقی می‌ ماند.

این ترکیب پس از اینکه تولید می‌ شود به شکل جامد است و در مصارف گوناگونی کاربرد دارد و در تولید مواد نسوز پشم، سرباره و بالاست راه‌ آهن و مصالح زیر سازی جاده ها و مصالح سنگی آسفالت و بتن ها نیز مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

سرباره ها یک بافت شیشه ای دارند و امروز نیز در سیستم‌ هایی که وجود دارد با استفاده از آب پاشی فشار بالایی که انجام می گیرد یک شرایطی به وجود می‌ آید که حالت شیشه این سرباره ها به حدود ۹۵ تا ۱۰۰ درصد نیز می‌ رسد.

اگر بخواهیم از خواص شیمیایی ماده نام ببریم شباهت زیادی به اجزای سیمان پرتلند با دارد و ترکیب شیمیایی سرباره نیز به ترکیب سنگ و ناخالصی هایی که در آهک وجود دارد بستگی دارد.

تولید کنندگان سرباره آهن عیار بالا

تولید کنندگان سرباره آهن عیار بالا تولیدکنندگان سرباره آهن عیار بالا با استفاده از تجهیزات روز دنیا سعی می کنند که بهترین نوع این ماده را تولید و وارد بازار مصرف کنند. ز این ماده در صنعت بسیار استفاده می‌ شود و ما شاهد استفاده روز افزون در صنعت می باشد که تولید سرباره آهن انجام می گیرد.

با توجه به کاربردی که قرار است از سرباره انجام گیرد این ماده تولید می شود و متناسب با این که چه کالایی را قرار است از این ماده ها تولید کنند، سرباره های مختلفی را تولید کنندگان در بیشتر استان‌ های کشور به وجود می آورند.

بعد از اینکه فرایند استخراج ماده اولیه انجام گردید به مراکز تولید برده می شود تا تصفیه های مناسبی انجام بگیرد و یک ماده قابل استفاده در صنعت تولید تولید شود و بعد از آن عرضه آنها در سطح بازار انجام می گیرد و کالا مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید