شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

لیست موجودی های روز:

No data

مرکز توزیع پوسته اکسید آهن

آنچه در این مقاله می خوانید...

منظور از پوسته اکسید آهن چیست؟تولیدی پوسته اکسید آهن ارزان

آهن (Fe)، به رنگ سفید نقره ای، چهارمین فلز فراوان در پوسته زمین است که حداکثر 5 درصد است. این فلز از نظر خاصیت مغناطیسی شکل، شکل پذیر و منحصر به فرد است. آهن، به شکل اولیه آن، ماهیت کاملاً کمیابی دارد. این یک عنصر بسیار واکنشی است که به سرعت در آن اکسید می شود. پوسته اکسید آهن یک محصول کاربردی حاصل از اکسیداسیون آهن است. مجموعه ما مرکز توزیع پوسته اکسید آهن می باشد.

مرکز توزیع پوسته اکسید آهن

منظور از پوسته اکسید آهن چیست؟

منظور از پوسته اکسید آهن چیست؟ این به عنوان یک ترکیب شیمیایی اکسیژن و آهن اتفاق می افتد. در دنیای صنعتی، این ماده به اکسید آهن قرمز معروف است و یکی از مهمترین ترکیبات شیمیایی است. به صورت پودر گرانول، مواد عالی و مقرون به صرفه آن از اهمیت زیادی در مصارف صنعتی برخوردار است. اکسید آهن سرخ توسط بسیاری از تمدن های حیاتی نیز استفاده شده است. انواع مختلفی از هماتیت را می توان در سراسر جهان یافت.

به راحتی می توانید کاربردی برای آن پیدا کنید. اعم از ساختمان، سرامیک، بشقاب، سفال، لاک الکل، رنگ و موارد دیگر، می توان از آن در هر کجا استفاده کرد. این ماده چقدر شگفت انگیز و همه کاره است. نکته مهم این است که هماتیت با مخلوط کردن با مواد دیگر نیز قابل بهبود است. بیایید به برخی از کارهای خارق العاده این محصول همه کاره برای ما بپردازیم.

رنگ مایل به قرمز خاک در واقع به دلیل وجود آهن اکسید شده است و بیشتر در مناطق گرمسیری یافت می شود. آنها تمایل بسیار کمی به آب دارند زیرا سخت و متراکم هستند. اهمیت این حامل را می توان با این واقعیت مشاهده کرد که استفاده از هماتیت به قرن 18 و 19 برمی گردد. سرامیک و سازه های سفالی نیز در این مدت از اهمیت فوق العاده ای برخوردار بودند. این برنامه ها بسیار گسترده هستند و می توان آنها را در پل ها، رنگ ها، ظروف سفالی، سنگ فرش ها، جایگزین های گرافیت و شیشه های پرداخت نیز مشاهده کرد.

تولیدی پوسته اکسید آهن ارزان

تولیدی پوسته اکسید آهن ارزان مجموعه ما بزرگترین تولیدی پوسته اکسید آهن ارزان به روش صنعتی در ایران است. در اینجا اکسید آهن در دسترس است، در حالی که در سیاره ما با سایر ترکیبات شیمیایی و مواد بلوری مانند کوارتز، گچ و خاک رس همزیستی دارد. یک غیر روحانی زنگ زدگی را به عنوان نشانه ای از خراب شدن فلز درک می کند، بنابراین او کاربردها و کاربردهای زیادی در آن دارد. اکسید آهن قرمز قرمز اشکال مختلفی دارد، اما تنها دو مورد وجود دارد که به عنوان رنگ و رنگدانه برای مصارف صنعتی استفاده می شود. این یکی از سنگ معادن آهن فراوانی است که می توان روی زمین یافت.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید