مرکز فروش میلگرد طول کوتاه

مرکز فروش میلگرد طول کوتاه چنین اقلام کاربردی را با کیفیت عالی ارائه می دهد. از سوی دیگر، مشتریان می توانند این کالا را به صورت عمده نیز به دست آورند. اصولاً کسانی که مالک پروژه های بزرگ اند و یا صادرات را در پیش گرفته اند، به این شکل محصولات را می خرند. البته از بهترین پخش کننده می توان با در نظر گرفتن استاندارد میلگرد که متنوع است، آن نوعی را که نیاز دارید، تهیه کنید.

مرکز فروش میلگرد طول کوتاه همیشه از بازار گرمی برخوردار می باشد چون بدون واسطه با کیفیت بالایی محصول را در اختیار مشتریان می گذارد میلگرد محصولی فولادی می باشد که سطح مقطع آن دایره ای شکل است و به دو صورت ساده و آجدار تولید می شود به همین دلیل کاربرد های مختلفی دارد‌.

مرکز فروش میلگرد طول کوتاه

راهنمای جامع خرید میلگرد

راهنمای جامع خرید میلگرد می خواهیم به راهنمای جامع خرید میلگرد در این بخش اشاره نماییم. اولین موضوع را که باید در نظر بگیرید، این کالاها به شکل آج ‌دار و صاف تولید می گردند. هر کدام آنها در موارد خاصی به کار می روند. بیشتر در هنگام بتن ریزی و در جاهای گوناگون یک ساختمان استفاده می شوند که تقویت کننده پایه ها محسوب می گردند.

به هر صورت، به شکل کلاف و یا شاخه ای نیز ساخته می شوند هر کدام شان‌ دارای قطرهای متنوعی هستند. نوع کلافی بیشتر در ابعاد 5.5 اینچ تا 12 و گونه دیگر از 8 تا 40 ارائه می گردد. دقت کنید که محصولات باید استانداردهای لازم را نیز داشته باشند که در ایران اصولاً طبق چنین استانداردهایی به فروش می رسند:

 • DIN آلمان
 • JIS ژاپن
 • A111
 • ISIRI 5781 و غیره
 • GOST روسیه

طول انواع میلگردهای گوناگون اغلب 12 متر است. آنها از نظر سطح کیفی درجه بندی نیز می شوند که می توان این ‌گونه نام برد: A1, A2, A3 و A4. به هر صورت محصولاتی مرغوب هستند که به وسیله برترین شرکت های ساخته شده باشند. از جهت دیگر، ساختار سفتی داشته و همینطور باعث استحکام کششی گردد.

آنها زنگ نمی زنند و عمر طولانی دارند. به همین دلیل در حال حاضر در سازه هایی از ساختمان های مسکونی تا تجاری و اداری گرفته و همینطور پل، سد و غیره از این کالاها استفاده می نمایند.

برای خرید میلگرد باید به گزینه های زیر توجه بفرمایید:

 • با توجه به نیاز خود میلگرد ساده یا آجدار را انتخاب کنید به عنوان نمونه برای ساختمان سازی باید میلگرد آجدار را انتخاب کنید.
 • قطر میلگرد را با توجه به نیاز خود انتخاب نمایید.

همان طور که قبلا اشاره کرده ایم میلگرد ها به دو صورت ساده و آجدار تولید می شوند میلگرد آجدار حاصل نورد شمش فولادی یا کشش می باشد که پس از پیشگرم در دستگاه فشار کشیده و تبدیل به میله ای طویل می شود و توسط قالب های آج زنی در نهایت روی آن آج هایی زده می شود و در سه گرید a3، a4 و A2 تولید می شود.

میلگرهای ساده میلگردهایی هستند که فاقد آج می باشند که سطح صیقلی و یکنواختی دارند و بین ۶ تا ۵۰ میلی متر سایز آن ها می باشد و در صنعت ساخت و ساز کاربرد های مختلفی دارد و برای ساخت درز انقباض برای فرودگاه ها و خیابان ها مورد استفاده قرار می گیرد و به راحتی خم و برش داده می شود که تنش تسلیم آن 2400 کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد برای ساختمان های سنگین و سازه هایی مانند‌ پل استفاده از میلگرد صاف به هیچ عنوان توصیه نمی شود میلگرد آج دار a4 بین ۵۰۰ تا ۲۵۰ آج مرکب دارد گرید a2 دارای ۳۴۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر تنش تسلیم آن می باشد و در مکان هایی که استحکام سازه نباید زیاد باشد استفاده می شود و در سازه های نامرتفع و کوتاه کاربرد دارد میلگرد آج دار a3 خرید و فروش بالایی دارد و ۴۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر تنش تسلیم آن می باشد.

قیمت میلگرد طول کوتاه در بازار

قیمت میلگرد طول کوتاه در بازار برای این که از جدیدترین قیمت میلگرد طول کوتاه در بازار مطلع شوید، در وهله اول باید مشخص نمایید که در چه حجمی می خواهید محصولات را بخرید؟ عمدتاً کسانی که به صورت کلی کالا را تهیه می نمایند، می توانند با نرخ های کمتری میلگردهای مورد نظر خود را به دست آورند.

از جهت دیگر، مسائلی مثل برند سازنده، استحکام، قدرت کششی، انعطاف پذیری، استانداردها و سایر عوامل دیگر نیز نقش بسیار زیادی در ارزش گذاری چنین کالایی دارند.

اما اگر با فروشنده این مجموعه تماس بگیرید، بسیار ساده قادر هستید تا نرخ های جدید را تهیه کرده و حتی به صورت عمده میلگردهای گوناگون را سفارش دهید و خیلی سریع نیز آنها را دریافت کنید.

قیمت میلگرد طول کوتاه در بازار با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود که می توان به کیفیت، نوع خرید، نوع میلگرد، تغییرات نرخ ارز و قانون عرضه و تقاضا اشاره کرد.

معرفی انواع میلگرد از نظر مقاومت

معرفی انواع میلگرد از نظر مقاومت انواع میلگرد از نظر مقاومت شامل گزینه های زیر می شوند:

 • میلگرد اروپایی: از منگنز عمدتا ساخته شده است و کار کردن با آن ساده است در این جا لازم است به این نکته اشاره کنیم که این نوع میلگرد در سازه هایی که نیاز به ساختاری یکپارچه دارند و در مناطق زلزله خیز مناسب نمی باشد‌.
 • میلگرد فولاد کربن: که به آن نوار سیاه هم می گویند مقاومت زیادی در رطوبت ندارد به همین دلیل ممکن است دچار زنگ زدگی شود و برای مناطقی که رطوبت دارند مناسب نمی باشد.
 • میلگرد از جنس فیبر تقویت شده پلیمری GFRP: به جای میلگرد های فولادی استفاده می شود و محصولی کامپوزیتی می باشد و از خوردگی میلگرد در محیط های اسیدی و خورنده جلوگیری می کند بهترین انتخاب برای مسلح کردن بتن می باشد و استفاده از آن در اماکنی که مشکل مغناطیسی و مشکل مجاورت با میدان های الکتریکی ندارند مناسب می باشد و در برابر زنگ خوردگی، زنگ زدگی، کلریدها و سولفات ها مقاومت بالایی دارد برای طراحی و ساخت ساختمان های جدید استفاده می شود و به دلیل خواصی که دارد باعث کاهش قطر و افزایش فاصله ی بین میلگردها در ساختار بتنی مسلح من جمله فونداسیون، تونل ها، دال ها و…. می شود به همین دلیل در برابر ارتعاشات ناشی از تجهیزات صنعتی و زلزله مقاومت چندانی ندارد.
 • میلگرد فولادی ضد زنگ: برای اکثر پروژه ها بهترین نوع میلگرد می باشد و گران قیمت ترین میلگرد محسوب می شود و نسبت به میلگرد اپوکسی هشت برابر گران تر می باشد و در مقایسه با میلگرد سیاه ۱۵۰۰ برابر مقاومت بیشتری در برابر زنگ زدگی دارد در تقویت کننده ها، شبکه بندی ها، لوازم تزئینی مانند فرفورژه ها کاری ها کاربرد دارد برای جبران مقاومت کششی بتن در صنعت راه و ساختمان استفاده می شود.

بررسی قطر انواع میلگرد

بررسی قطر انواع میلگرد قطر انواع میلگرد بسته به استاندارد های مورد استفاده کشور های مختلف متفاوت می باشد و بین 6 تا 60 میلی متر معمولا قطر آن ها است میلگرد هایی که دارای قطر بین 6 تا 32 میلی متر هستند را می توانید به راحتی تهیه کنید ولی میلگرد های قطرهای بزرگ تر را باید به تولید کننده سفارش دهید 12 متر طول معمول میلگرد های تولیدی می باشند و قطرهای 10 میلی متر به صورت کلاف تولید می شوند و شما می توانید با توجه به نوع نیاز خود قطر میلگرد را انتخاب کنید.

همه چیز درباره میلگرد طول کوتاه

همه چیز درباره میلگرد طول کوتاه میلگرد های طول کوتاه میلگرد هایی هستند که قطر کمی دارند و به راحتی می توانید آن ها را خریداری کنید و از نظر جنس انواع مختلفی دارند که از نظر قدرت کششی، استحکام و انعطاف پذیری می توانند متفاوت باشند میلگرد طول کوتاه برای سازه هایی که کوتاه هستند استفاده می شود.

میلگرد ها در جنس های مختلفی تولید می شوند به همین دلیل کاربرد های مختلفی دارند در صنعت بتن و بتن ریزی میلگردی که دارای مشخصه ی فولاد معمولی می باشد مورد استفاده قرار می گیرد یکی دیگر از نمونه های میلگرد، میلگرد های تقویتی هستند که برای افزایش مقاومت در برابر نیروی کششی استفاده می شود و حاصل شمش های فولادی نورد گرم می باشد مقاومت کششی بسیار زیاد از ویژگی های این نوع میلگرد ها می باشد.

تا ۱۸۰ درجه میلگرد های تقویتی خم می شوند به همین دلیل در قسمت های مختلف سازه ها استفاده می شوند نوع دیگری از میلگرد ها، میلگردهای ترانس هستند که سطح صیقلی دارند و برای مصارف تزئینی استفاده می شوند از انواع میلگرد های ترانس می توان به میلگرد سیاه با پوشش اپوکسی، میلگرد با پوشش اپوکسی، میلگرد ترانس سنگ خورده و.‌… اشاره کرد.

یکی دیگر از میلگرد ها، میلگرد گالوانیزه می باشد که در برابر خوردگی چهل برابر بیشتر از میلگرد سیاه مقاومت دارد به همین دلیل نسبت به میلگرد اپوکسی گران تر می باشد.

قیمت میلگرد طول کوتاه در بازار تهران

قیمت میلگرد طول کوتاه در بازار تهران قیمت میلگرد طول کوتاه در بازار تهران بی تاثیر از تغییرات نرخ ارز و تورم‌ نبوده است به همین دلیل با نوساناتی همراه می باشد البته نوع خرید، نوع برند، کیفیت و قانون عرضه و تقاضا باعث شده اند قیمت متغیر باشد علاوه بر قیمت روز میلگرد و قیمت میلگرد در بازار هنگام خرید باید با توجه به نیاز خود سایز میلگرد، جنس میلگرد و نوع آن را انتخاب کنید‌ برای اطمینان از کیفیت محصول باید به سراغ برند های صاحب نام بروید‌.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما