شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

لیست موجودی های روز:

No data

پخش کننده میلگرد بدون آج

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی مختصر در مورد میلگرد تقویتیروش های فروش میلگرد بدون آج

کارخانه های صنعتی به عرضه و پخش میلگرد بدون آج در بازار فروش مرتبط با آن می پردازند به طوری که بخش عمده خرید این محصول و انواع دیگر آن با توجه به نوع کارایی و کاربردی که دارند توسط شرکت های ساختمان سازی و عمران انجام شده و مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

پخش کننده میلگرد بدون آج

اطلاعاتی مختصر در مورد میلگرد تقویتی

اطلاعاتی مختصر در مورد میلگرد تقویتی امروزه میلگرد تقویتی یکی از ابزار های اولیه مهم و اساسی در صنعت محسوب می شود به طوری که دارای کارایی های مختلفی بوده که از مهم ترین آن ها می توان کاربرد این محصول به صورت گسترده در صنعت ساختمان سازی اشاره کرد که هدف اصلی از این کار، مقاوم سازی هر چه بیشتر ساختمان در برابر بلا هایی هم چون زلزله می باشد تا آسیب و خسارت زیادی وارد نکند.

باید توجه داشت که قطر و ضخامت این میلگرد ها با یک دیگر متفاوت بوده و هر یک از آن ها طی فرایند و فرمولاسیون های مختلفی توسط فولاد ذوب شده طی دما و گرمای کاملا مشخص و توسط کوره های صنعتی تولید می گردد.

در واقع میلگرد های تقویتی در ساختمان زمانی کاربرد خواهد داشت که نیرو های وارد به بخش هایی از بنا، بیشتر از حد تحمل آن باشد که در نتیجه استفاده از این میلگرد ها در قسمت هایی از ساختمان برای جبران ضعف آن مورد نظر مورد استفاده قرار می گیرد.

هم چنین یکی دیگر از کاربرد های مهم و اساسی میلگرد های تقویتی استفاده از این محصول در بلوک هایی است که در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد زیرا این کار موجب افزایش استحکام سازه شده و در اثر کشش های خمشی و همین طور انعطاف های طبیعی که در بنا به وجود می آید سبب ریزش بنا نخواهد شد و علاوه بر این باید به رعایت فاصله بین این میلگرد های تقویتی در تیرچه بلوک ها برای افزایش استحکام توجه بسیار ویژه ای شود.

این میلگرد ها در انواع مختلفی تقسیم بندی شده و از ویژگی های ساختاری برخی از آن ها می توان به قابلیت انعطاف تا ۱۸۰ درجه را اشاره کرد که به همین دلیل در قسمت فونداسیون ساختمان به دلیل تحمل نیروهای وارده هم چون ایستایی و دینامیکی نیز کاربرد خواهد داشت.

روش های فروش میلگرد بدون آج

روش های فروش میلگرد بدون آج خریدار ها می توانند این میلگرد ها را به صورت مستقیم از شرکت های تولید کننده تهیه کنند که در این صورت از مزیت های کیفیت خوب و مطابق با استاندارد های بین المللی و قیمت مناسب آن بهره مند شوند.

یکی دیگر از روش های فروش میلگرد بدون آج و تقویتی از طریق سایت های مرتبط با شرکت می باشد.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید