شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

لیست موجودی های روز:

No data

کارخانه کنسانتره سنگ آهن گل گهر

آنچه در این مقاله می خوانید...

بزرگترین معادن سنگ آهن ایرانتولید کنسانتره آهن در گل گهر سیرجان

کنسانتره آهن گل گهر یکی از با کیفیت ترین سنگ آهن های حال حاضر جهان می باشد که در صنایع مختلف، از مصارف بسیار زیادی برخوردار است و کنسانتره سنگ آهن در واقع امروزه به آچار فرانسه صنایع خطیر و مهم کشور تبدیل شده و کارخانه مربوطه می داند که باید نهایت دقت و وسواس را در تولیدات این کنسانتره ها به خرج دهد تا گام بلندی در جهت پیشرفت صنایع مختلف در کشور ما برداشته شود.

کارخانه کنسانتره سنگ آهن گل گهر

بزرگترین معادن سنگ آهن ایران

بزرگترین معادن سنگ آهن ایران حدود ۱۱ معدن فوق العاده بزرگ آهن در کشور ما وجود دارد و این معادن سنگ آهن خدمت خیلی بزرگی به صنایع مختلف کشور ما کرده اند. زیرا امروزه به هر گوشه کناری که توجه می کنید، بی شک یک کالای آهنی خواهید دید. بزرگترین معدن آهن کشور ما معدن سنگ آهن گل گهر می باشد.

در معدن سنگ آهن گل گهر و در سایر معادن کشور ما چندین هزار نفر مشغول به فعالیت هستند و از متخصص ترین افراد گرفته تا باتجربه ترین ها برای استخراج آهن در جهت پیشرفت صنایع مختلف کشور مشغول به فعالیت می باشد.

معدن سنگ آهن گل گهر نه تنها فقط در ایران، بلکه در سراسر جهان شناخته شده می باشد و همیشه از این معدن به عنوان یکی از معادن فوق‌ العاده بزرگ دنیا یاد می ‌شود و مایه فخر و مباهات است که کشور ما در راستای تولیدات اجناس با کیفیتی مانند سنگ آهن، به رشد و شکوفایی فوق ‌العاده‌ ای رسیده و به صورت مداوم نیز در این راه در حال پیشرفت می باشد.

تولید کنسانتره آهن در گل گهر سیرجان

تولید کنسانتره آهن در گل گهر سیرجان تولید کنسانتره آهن در گل‌گهر سیرجان به رشد و شکوفایی فوق ‌العاده مطلوبی رسیده و شرکت ‌های تولیدکننده، ضوابط ثبت شده در تجارت بین الملل و استانداردهای موجود در بازار جهانی را مورد توجه دائمی خود قرار می دهند تا بتوانند کنسانتره آهن را با بالاترین کیفیت ممکن در اختیار مشتریان قرار دهند.

امروزه تولیدات با کیفیت کنسانتره آهن در گل گهر سیرجان باعث شده تا شاهد صادرات این اجناس به کشورهای همسایه نیز باشیم.

بدیهی است که تمام صنایع در سراسر جهان، به استفاده از این اجناس با کیفیت احتیاج دارند و زمانی که کشورمان بتواند بازار خاورمیانه را از این لحاظ تحت سیطره خود قرار دهد، بی ‌شک می ‌توانیم به خروج اقتصاد کشورمان از بحران مالی حاکم شده بیش از پیش امیدوار باشیم.

بی شک صادرات از اصلی ترین پایه های اقتصادی یک کشور می باشد و با تولیدات با کیفیت کنسانتره آهن، سرانه صادرات نیز متعاقباً افزایش پیدا می ‌کند و به این ترتیب اقتصاد کشورمان کاملاً متحول خواهد شد.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید