لیست موجودی های روز:

No data

خرید آهن اسفنجی جهان فولاد سیرجان در تناژ بالا

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات آهن اسفنجیتولید آهن اسفنجی به روش پرد
خرید آهن اسفنجی جهان فولاد سیرجان در تناژ بالا

خرید آهن اسفنجی جهان فولاد با عیار بیش از 90 درصد جهت شارژ کوره های قوس و القایی توسط واحدهای فولادسازی داخلی انجام می گیرد. خرید آهن اسفنجی در تناژ بالا با توجه به افزایش تعداد کارخانه های مجهز به این نوع کوره ها، در حال افزایش است.

خرید آهن اسفنجی جهان فولاد که یکی از مجتمع های فولادسازی با واحد احیاء بزرگ با ظرفیت تولید حدود دو میلیون تن در سال است، جهت تامین نیاز کارخانه های داخلی و البته درصدی نیز جهت صادرات به دیگر کشورها انجام می گیرد.

صادرات آهن اسفنجی

عیار بالای آهن اسفنجی تولید شده در کشورمان خوشبختانه توانسته جایگاه خوبی را برای ایران در صادرات آهن اسفنجی رقم بزند. آهن اسفنجی تولیدی ایران اغلب دارای عیار در حدوده 88 الی 92 درصد. آهن اسفنجی جهان فولاد نیز با عیار بیش از 90 درصد تولید و مورد عرضه قرار می گیرد. استفاده از گندله آهن با عیار بالا یعنی گندله سنگ آهن 67 درصد از دلایل موفقیت در تولید این محصول با عیار بالاست.

البته موضوع مهمترین که بخصوص برای کارخانه های فولادسازی مجهز به کوره القایی وجود دارد، درصد متالیزاسیون و بع عبارتی درصد آهن متال محصول است. درصد متالیزاسیون آهن اسفنجی تولید شده در اغلب کارخانجات ایران بیش از 91 درصد برآورد شده است.

تولید آهن اسفنجی به روش پرد

البه در ایران تنها از تکنولوژی میدرکس برای تولید این محصول استفاده نمی شود. علاوه بر میدرکس تکنولوژی بومی پرد (مخفف عبارت Persian reduction iron ore) در چندین کارخانه راه اندازی و برای تولید آهن اسفنجی در سطح وسیع مورد استفاده قرار گرفته است. خوشبختانه عیار بالای آهن اسفنجی تولید شده با این روش، موفقیت تکنولوژی پرد برای تولید آهن اسفنجی را به اثبات رسانده است.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: sales@ironmetal.ir

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید