لیست موجودی های روز:

No data

خرید و فروش خرسک و شلاکه – ضایعات آهن

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش شلاکه و خرسکقیمت فروش شلاکهخریدار خرسک
فروش شلاكه آهن - ضایعات

خریدو فروش خرسک و شلاکه به عنوان آهن قراضه برگشتی خط در حقیقت به عنوان قراضه آهن نو انجام می گیرد. هر دو محصول قابلیت شارژ کوره و ذوب گیری را دارند. که البته در انواع بال میل شده، چکش خورده و تمیز نشده دسته بندی می شوند.

فروش شلاکه و خرسک

عکس دپو موجودی شرکت آهن و فولاد سیمرغ را در زیر مشاهده می کنید. البته همانطور که می بینید بار در انواع بال میل و تمیز شده، چکش خورده همچنین میز نشده موجود است. سایز بندی متفاوتی نیز دارند. بسته به ظرفیت و اندازه دهنه کوره، می توانید سفارش خودتان را ثبت نمایید. اگر اندازه دهنه کوره شما کوچک است نیاز است حین ثبت سفارش اعلام نمایید تا خرسک و شلاکه را برش دهیم.

قیمت فروش شلاکه

قیمت فروش شلاکه طبق توضیح بالا که این محصول را در انواع مختلف از نظر فرآیند تمیزکاری و سایز محصول دسته بندی نمودیم، متفاوت است. البته پارامتر موثر دیگری نیز هست. که مهمتر نیز می باشد. و آن آنالیز شلاکه است. عیار بالاتر آهن شلاکه و خرسک قطعا به معنی ارزشمندتر بودن آن و لذا بالاتر بودن قیمت محصولا خواهد بود. در مجموعه بازه قیمت شلاکه آهن بسته به کیفیت محصول 700 الی 1450 تومان می باشد.

خریدار خرسک

خرید و فروش خرسک در دسته آهن قراضه بدون زنگ زدگی و در حقیقت آهن قراضه نو انجام می گیرد. همانند شلاکه، خریدار خرسک باید متناسب با تجهیزات و استفاده خود، کیفیت مناسب را برای خرید انتخاب نماید. عکس دو محموله خرسک آهن موجود را می توانید در زیر مشاهده کنید.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: sales@ironmetal.ir

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید