خرید و فروش خرسک و شلاکه – ضایعات آهن

خریدو فروش خرسک و شلاکه به عنوان آهن قراضه برگشتی خط در حقیقت به عنوان قراضه آهن نو انجام می گیرد. هر دو محصول قابلیت شارژ کوره و ذوب گیری را دارند. که البته در انواع بال میل شده، چکش خورده و تمیز نشده دسته بندی می شوند.

فروش شلاکه و خرسک

عکس دپو موجودی شرکت آهن و فولاد سیمرغ را در زیر مشاهده می کنید. البته همانطور که می بینید بار در انواع بال میل و تمیز شده، چکش خورده همچنین میز نشده موجود است. سایز بندی متفاوتی نیز دارند. بسته به ظرفیت و اندازه دهنه کوره، می توانید سفارش خودتان را ثبت نمایید. اگر اندازه دهنه کوره شما کوچک است نیاز است حین ثبت سفارش اعلام نمایید تا خرسک و شلاکه را برش دهیم.

فروش شلاکه و خرسک

قیمت فروش شلاکه

قیمت فروش شلاکه طبق توضیح بالا که این محصول را در انواع مختلف از نظر فرآیند تمیزکاری و سایز محصول دسته بندی نمودیم، متفاوت است. البته پارامتر موثر دیگری نیز هست. که مهمتر نیز می باشد. و آن آنالیز شلاکه است. عیار بالاتر آهن شلاکه و خرسک قطعا به معنی ارزشمندتر بودن آن و لذا بالاتر بودن قیمت محصولا خواهد بود. در مجموعه بازه قیمت شلاکه آهن بسته به کیفیت محصول 700 الی 1450 تومان می باشد.

خریدار خرسک

خرید و فروش خرسک در دسته آهن قراضه بدون زنگ زدگی و در حقیقت آهن قراضه نو انجام می گیرد. همانند شلاکه، خریدار خرسک باید متناسب با تجهیزات و استفاده خود، کیفیت مناسب را برای خرید انتخاب نماید. عکس دو محموله خرسک آهن موجود را می توانید در زیر مشاهده کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما